loading...

Code Center

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

اطلاعیه ۱۱ مرداد ۹۱: بر اساس آخرین مصوبات جلسه کمیته جذب نیرو ، آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران جمعه ۱۷ شهریور ماه برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران زمان برگزا

آخرین ارسال های انجمن

استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱

ادمین جاب یاب بازدید : 867 چهارشنبه 11 مرداد 1391 : 1:55 قبل از ظهر نظرات (0)

اطلاعیه ۱۱ مرداد ۹۱:

بر اساس آخرین مصوبات جلسه کمیته جذب نیرو ، آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران جمعه ۱۷ شهریور ماه برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران زمان برگزاری آزمون استخدامی این شرکت به روز جمعه ۱۷ / ۶ / ۹۱ ساعت ۹ صبح تغییر یافته است ، اما زمان صدور کارت و محل برگزاری آزمون متعاقباً اعلام می شود. همچنین با توجه به اینکه تعدادی از داوطلبان علی رغم ثبت نام هنوز موفق به پرداخت وجه ثبت نام نشده اند لذا شماره حساب ۱۳ / ۱۷۴۰۰۰۰۶  بانک ملت شعبه میرداماد جهت واریز نقدی از طریق شعب بانکی ، در نظر گرفته شده است . این داوطلبان می بایست پس از واریز وجه ثبت نام ، شماره و تاریخ فیش را در زمان صدور کارت که به صورت اینترنتی انجام می شود در محل مربوطه ثبت و اصل فیش را در روز آزمون ارایه نمایند.

اطلاعیه ۲۵ تیر ۹۱:

آیا امکان انصراف از آزمون وجود دارد، و پول آزمون قابل برگشت است؟

در صورتی متقاضی کدرهگیری دریافت نکرده باشد به نحوی که موفق به تکمیل ثبت نام نشده باشد امکان انصراف وجود دارد و پول این دسته از افراد قابل برگشت است، اما کسانی که ثبت نام آنها کامل شده است و کدرهگیری دریافت کرده‌اند امکان برگشت پول برای آنها مقدور نیست.

آیا امکان تغییر محل خدمت وجود دارد؟

آز آنجا که امکان دارد تعداد ثبت نام در برخی از استان‌ها لو رفته باشد و متقاضیان با اطلاع از این که در چه رشته‌هایی تعداد متقاضیان کمتر است، اقدام به تغییر عنوان شغلی و یا محل خدمت کنند، تصمیم گرفته شد این امکان فراهم نشود.

خیلی‌ها معترضند که شرکت ارتباطات سیار و املاک محل خدمتشان مشخص نبود و هم عامل موجب شده که به اشتباه این شرکت‌ها را انتخاب کنند، آیا برای این دسته از افراد هم امکان تغییر عنوان شغلی وجود ندارد؟

این موضوع را ما به دقت بررسی کردیم و متوجه شدیم با توجه به اینکه این شرکت‌ها تنها در استان تهران قابل رویت بوده از دید ما مشکلی وجود ندارد و متقاضیان نمی‌توانند عنوان شغلی خود را تغییر دهند.

تعداد دقیق شرکت‌کنندگان در آزمون به چه میزان است و آیا امکان اعلام تعداد شرکت‌کنندگان با تفکیک استان و رشته وجود دارد؟

۹۳ هزار و ۴۰۰ نفر در آزمون شرکت مخابرات اقدام به ثبت نام کرده‌اند. موضوع اعلام متقاضیان به تفکیک رشته و شهر را به دقت بررسی کردیم و نهایتا به نتیجه رسیدم که به صلاح نیست که این موضوع را اعلام کنیم.

تعدادی از متقاضیان وجود دارند که هنوز با وجود دریافت کد رهگیری هنوز پیامک و کدرهگیری برای آنها ارسال نشده وضعیت این افراد چگونه است؟

تمامی متقاضیان شک نکنند در صورتی که کدرهگیری را در همان ابتدای ثبت نام دریافت کرده‌ باشند ثبت نام آنها قطعی شده است، اما برای اینکه نگرانی این افراد برطرف شود چند روز مانده به زمان ارایه کارت ورود به جلسه از طریق سایت مخابرات گزینه ثبت نام نهایی مشخصات متقاضیان را باز می‌کنیم تا آن دسته از افرادی که در این خصوص شک دارند بتوانند مطمئن شوند و در صورت وجود مشکل آن را از طریق پیگیری تلفنی برطرف کنند.

در ضمن یک نکته دیگر اینکه در کارت ورود به جلسه آزمون را به نحوی از طریق سایت ارایه خواهیم داد که متقاضیان بتوانند از چند روش کد رهگیری، نام پدر، کدملی و شماره شناسنامه کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

آیا ضریب همه درس‌ها یکسان است؟

تمامی ضرایب یکسان است.

برخی از متقاضیان به اشتباه برخی از موارد همانند جنسیت خود را به اشتباه وارد کرده‌اند یا سیستم اشتباه درج کرده‌ است، این افراد چگونه می‌توانند نسبت به تغییر مشخصات اقدام کنند؟

این دسته از متقاضیان می‌توانند با تماس با بخش کارگزینی مخابرات با شماره تماس ۸۸۱۱۳۶۷۷ یا ۸۸۵۱۵۱۵۱ ارتباط برقرار کنند و مشکل خود را اعلام و اصلاح کنند.

اگر کسی اقدام به خواندن کتب پیام نور برای حضور در آزمون کند مشکلی وجود دارد و آیا سوالات حتما از کتب دانشگاه‌ سراسری طرح خواهد شد؟

همان‌طور که قبلا اعلام شده سوالات در سطح کارشناسی طرح خواهد شد و از نظر ما تمام متقاضیان با توجه به حضور در دانشگاه و دریافت مدرک مفهوم این موضوع را می‌دانند.

همچنان برخی از افراد وجود دارند که نسبت به بازگشت اضافه پرداختی خود اعتراض دارند و هنوز موفق به دریافت وجه اضافه نشدند که البته عمده مشکل مربوط به کسانی است که از کارت‌های مختلف اقدام به پرداخت کرده‌اند، تا چه زمانی پول به حساب تمامی افراد برگردانده خواهد شد؟

تمامی اضافه دریافت‌ها برگردانده خواهد شد و ما در حال تطبیق اطلاعات هستیم و تا قبل از صدور کارت ورود به آزمون تمامی اضافه پرداخت‌ها که تعدادی زیادی هم نیستند به افراد برگردانده خواهد شد.

اگر فردی باز هم تا آن زمان موفق به دریافت وجه خود نشد با تماس با شماره‌های اعلامی اقدام به پیگیری موضوع کند.

آیا شرایط حضور در آزمون در شهر محل سکونت متقاضیان فراهم شده یا متقاضیان در شهر انتخابی باید در آزمون شرکت کنند؟

از آنجا که آزمون در تمامی مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد، همان طور که قبلا هم اعلام شده تمام متقاضیان باید در محل مورد انتخاب اقدام به شرکت در آزمون کنند.

آیا در آزمون مخابرات سهمیه سه درصدی برای معلولان در نظر گرفته خواهد شد؟

از آنجا که مخابرات دیگر دولتی نیست این قانون شامل حال مخابرات نمی‌شود.

حداقل حقوق دریافتی کسانی که در این آزمون قبول خواهند شد چقدر خواهد بود؟

حقوق کارکنان جدید تابع قانون کار و ضوابط و مقررات شرکت مخابرات ایران خواهد بود اما برای اطمینان بیشتر حداقل حقوق نیروهای جدید با مدرک لیسانس ۶۰۰ تومان خواهد بود که قطعا این رقم بسته به نوع رشته و کار قابل تغییر است.

آیا دوباره زمانی را برای ویرایش اطلاعات در سایت خواهید گذاشت؟

خیر دیگر سایت برای اصلاح ثبت نام باز نخواهد شد.

با توجه به تعداد زیاد متقاضیان آیا امکان افزایش تعداد استخدام وجود دارد؟

این موضوع در هیات مدیره طرح شده و آنها باید در این زمینه تصمیم گیری کنند اما قطعا در برخی رشته‌ها تعداد استخدام افزایش خواهد یافت.

برخی از نیروهای شرکتی درسشان در دی ماه تمام می‌شود آیا آنها می‌توانند در آزمون شرکت کنند؟

از آنجا که نتایج اولیه آزمون در مهر ماه اعلام می‌شود، اگر کسی نتواند تا مرحله گزینش مدارک مود نیاز را ارایه دهد امکان استخدام برای این عزیزان فراهم نیست.

نتایج نهایی و زمان شروع به کار قبول شدگان در آزمون در چه تاریخی خواهد بود؟

از آنجا که تعداد استخدام‌ها در شهر‌های مختلف متفاوت است نمی‌توان زمان مشخصی برای تمامی پذیرفته‌ شدگان اعلام کرد اما از ابتدای آبان ماه به تدریج نیروهای جدید به کار گرفته خواهند شد.

آیا امکان استفاده از ماشین حساب در آزمون وجود دارد؟

متقاضیان مجاز به استفاده از ماشین حساب در زمان برگزاری آزمون نیستند.

آیا برای رشته فیزیک فقط از الکترونیک ۱ سوال طرح می‌شود یا الکترونیک ۱ و ۲ ؟

فقط از الکترونیک یک سوال طرح می‌شود.

برخی از متقاضیان به یا به اشتباه جنسیت خود را اشتباه انتخاب کرده‌اند یا اینکه سیستم اشتباه کرده است،‌آیا امکان ویرایش اطلاعات برای این دسته از افراد وجود دارد؟

در سوال قبلی نیز به این مورد اشاره شد و متقاضیان با تماس با واحد کارگزینی که شماره‌های آن نیز اعلام شده می‌توانند اقدام به اصلاح مشخصات خود کنند.

آیا نمونه سوالاتی که در آزمون‌های دیگر طرح شده و در اینترنت نیز موجود است، می‌تواند به متقاضیان کمک کند؟

از آنجا که آزمون‌های استخدامی وجه اشتراکاتی دارند این نمونه سوالات می‌تواند به متقاضیان در خصوص نحوه طرح سوالات کمک کند و اصلا متقاضیان به این امید نباشند که حتما از این نمونه سوالات در آزمون استخدامی مخابرات هم طرح شود. اما مطالعه آنها زیانی ندارد.

اطلاعیه ۱۳ تیر ۹۱:

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران به اطلاع کلیه داوطلبان استخدام مخابرات می‌رساند، در خصوص متقاضیانی که هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی از حسابشان کسر نشده و یا تماما عودت شده است، ضروری است تا ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه نسبت به واریز وجه از طریق سامانه استخدام به نشانی www.tci.ir اقدام نمایند، شایان ذکر است در غیر اینصورت به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

اطلاعیه ۱۰ تیر ۹۱:

آزمون جذب نیرو در مخابرات ۱۰ شهریورماه برگزار می شود و زمان توزیع کارت ۲۳ تا ۲۶ مرداد ماه تعیین شده است.
دکتر زارعیان مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با اعلام این خبر گفت: با توجه به نزدیکی ماه مبارک رمضان و به جهت رفاه حال داوطلبان محترم ، زمان برگزاری آزمون استخدامی این شرکت روز جمعه ۱۰ / ۶ / ۹۱ساعت ۹ صبح تعیین شده است و داوطلبان می توانند کارت ورود به جلسه را از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۳ / ۵ / ۹۱ لغایت ۹ صبح پنج شنبه ۲۶ / ۵ / ۹۱ از طریق سامانه ثبت نام این شرکت به نشانی www.tci.ir دریافت کنند . بدیهی است ارایه پرینت کارت ، برای ورود به جلسه آزمون الزامی است .
دکتر زارعیان افزود: سامانه ثبت نام این شرکت از تاریخ ۷ / ۴ / ۹۱ تا ساعت ۹ صبح چهارشنبه ۱۴ / ۴ / ۹۱ جهت ویرایش مشخصات و پرداخت هزینه باز می باشد .
وی خاطر نشان کرد اطلاعات مربوط به زمان و مکان آزمون به طور دقیق در کارت های داوطلبان قید شده است .

آزمون مخابرات بعد از ماه رمضان برگزار می شود + اطلاعات تکمیلی

اطلاعیه نحوه اصلاح مشخصات ، زمان استرداد وجوه اضافی و روش پرداخت وجه ثبت نام داوطلبان آزمون استخدامی

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مبلغ ثبت نام آزمون ، بیش از یک بار از حساب بانکی شان کسر شده می رساند ، تمامی وجوه اضافه تا پایان روز شنبه ۳ / ۴ / ۹۱ به حساب بانکی داوطلبان عودت می شود .
همچنین براساس این گزارش آن دسته از داوطلبانی که بدون پرداخت وجه، کد رهگیری دریافت نموده اند و یا کل مبلغ ثبت نام به حساب آنان بازگشته است می رساند از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۵ / ۴ / ۹۱ لغایت ۹ صبح روز چهارشنبه ۷ / ۴ / ۹۱ سامانه ثبت نام برای این عزیزان باز می باشد تا نسبت به پرداخت مبلغ ثبت نام اقدام نمایند.
این روابط عمومی اعلام کرد ، براساس هماهنگی بعمل آمده جهت اصلاح مشخصات فردی ، سامانه ثبت نام از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۰ / ۴ / ۹۱ لغایت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۲ /۴ / ۹۱ بدین منظور باز می باشد و داوطلبانی که حین ثبت نام مشخصات فردی خویش را اشتباه ثبت نموده اند به منظور اصلاح صرفاً مشخصات می توانند به سایت مراجعه نمایند.
براساس این گزارش تمامی داوطلبانی که مراحل ثبت نام خود را به طور کامل و صحیح انجام داده اند نیازی به مراجعه مجدد به سامانه ثبت نام ندارند.

اطلاعیه ۳ تیر ۹۱:

بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران که اشتباهاً مبلغ ثبت نام را بصورت نقدی به بانک پارسیان واریز نموده اند می رساند ، طبق هماهنگی بعمل آمده توسط اداره کل امور مالی این شرکت با شعبه مرکزی بانک پارسیان ، مقرر گردید این دسته از داوطلبان با مراجعه به شعبه بانک محل پرداخت و ارایه اصل فیش واریزی و مدرک شناسایی معتبر ، نسبت به اخذ وجه پرداختی اقدام نمایند.

اطلاعیه ۲۹ خرداد ۹۱:

مرحله دوّم ثبت نام در آزمون جذب نیرو شرکت مخابرات ایران از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۳۰ / ۳ / ۹۱ از طریق سایت www.tci.ir آغاز می شود.
روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با تشکر از داوطلبان آزمون جذب نیرو این شرکت و عذرخواهی از همه کسانی که در مرحله اوّل موفق به ثبت نام نشده یا کد رهگیری دریافت نکرده اند اعلام کرد : ثبت نام مجدد در آزمون با همان شرایط از روز سه شنبه ۳۰ / ۳ / ۹۱  آغـــاز و به مدّت ۷۲ ساعت ادامه خواهد داشت. و لازم است داوطلبان گرامی به نکات زیر توجه نمایند :
۱- کد رهگیری ثبت نام کنندگان قطعی از طریق پیامک به شماره تلفن همراه اعلام شده ارسال خواهد شد.
۲- در صورت واریزی بیش از یک حق ثبت نام برای هر نفر ، یا واریز وجه نقد به بانک ، اضافه دریافتی به کارت مقصد مسترد خواهد شد. ( زمان واریزی بعد از پایان ثبت نام می باشد )
۳- چنانچه داوطلبی تا پایان ثبت نام کد رهگیری دریافت نکرده باشد ، به منزله نقص در ثبت نام بوده که فرصت اصلاح و تکمیل مجدد برای این گروه بعد از پایان مرحله دوّم در نظر گرفته می شود.
۴- ثبت نام افرادی که کد رهگیری برای آنان ارسال شده ، قطعی بوده و نیازی به مراجعه به سایت یا ارتباط تلفنی و پیامکی ندارند.
۵- زمان دقیق برگزاری آزمون متعاقباً و حداکثر تا یک هفته بعد از پایان ثبت نام اعلام می شود.

اطلاعیه ۲۶ خرداد ۹۱:

لطفا راهنمایی بفرمایید ما از چه منابعی استفاده کنیم، تا بتوانیم از فرصت باقیمانده بهترین استفاده را بکنیم؟

ما منابع آزمون را به طور کلی ذکر کردیم مثلا در حوزه ارتباطات ما گفتیم جامعه شناسی ارتباطات جمعی و متقاضیان باید در حد دانسته های یک لیسانسه این رشته بخوانند، دانسته های یک لیسانس هم یک تا دو کتاب است و ما بیشتر از این توقع نداریم.

یا گفتیم روش تحقیق که باید به اندازه یک لیسانسه آمادگی داشته باشند، بنابراین ما انتظار خارق العاده ای از متقاضیان نداریم. معمولا دانشجویانی که در هر رشته ای لیسانس گرفتند می دانند که تقسیم بندی طرح سوالات به چه ترتیبی است و حال اگر بنا باشد کتاب و منابع خیلی خیلی خاص معرفی کنیم طبیعتا شدنی نیست و از طرفی چون احساس می کنیم که برای همه شرایط یکسان را اطلاع رسانی کردیم حق برابر برای تمام متقاضیان در نظر گرفته شده است.   متقاضیان نگرانی از این بابت نداشته باشند آزمون در سطح لیسانس برگزار می شود سوالات هم از منابعی طرح می شود که در دانشگاه ها و موسسات تدریس می شود.

ما در لیست منابع آزمون به تمامی این سوالات پاسخ دادیم و هر متقاضی به رشته مورد نظرش مراجعه کند و از منابع عنوان شده استفاده کند.

آیا شرکت مخابرات ایران برای کارکنان فعلی خود که نزدیک به ۱۰ سال سابقه کار دارند و توانایی علمی آنها به دلیل اخذ مدرک لیسانس در سال های گذشته با افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند برابر نیست امتیازاتی قایل شده است؟

اولا ما در آزمون اولویت جذب نیرو را برای کارکنان فعلی گذاشته ایم ثانیا برخی از کارکنان فعلی که توانایی حضور در آزمون را ندارند یا چنانچه قبول نشوند شرکت شسکام را در حال تاسیس داریم که با ایجاد این شرکت بسیاری از مشکلات این عزیزان برطرف خواهد شد. ما تلاش کرده ایم شرایط مساوی برای تمامی متقاضیان در آزمون در نظر بگیریم.

آیا پاسخ های غلط نمره منفی دارد؟

هر پنج پاسخ اشتباه یک نمره منفی برای متقاضی تلقی می شود و متقاضیان به این مورد توجه داشته باشند که آزمون نمره منفی دارد اما ما سعی کردیم سطح نمره منفی را خیلی بالا نگیرم. آزمون

در دو بخش تخصصی و عمومی برگزار می شود. در بخش عمومی حدود ۳۰ سوال و در بخش تخصصی بین ۵۰ تا ۶۰ سوال طرح خواهد شد.

چرا هزینه ثبت نام زیاد است به نظر می رسد مخابرات در فکر کسب درآمد از این آزمون است؟

اگر نگاهی واقع بینانه به موضوع داشته باشید سازمان تامین اجتماعی نیز همانند مخابرات آزمون گذاشته و از هر متقاضی مبلغ ۲۳ هزار تومان دریافت کرده است. پس اینطور نیست که مخابرات هزینه زیادی برای آزمون در نظر گرفته است.

اگر تعداد شرکت کنندگان به ۱۰۰ هزار نفر برسد برای هر نفر نزدیک به ۳۵ تا ۴۰ هزار تومان هزینه برای مخابرات خواهد داشت. اگر کمتر از این عدد شرکت کنند به ازای هر نفر مبلغ تا ۵۰ هزار تومان هم افزایش پیدا می کند. بنابراین این طور نیست که مخابرات یا سایر سازمان ها به دنبال کسب سود از این طریق باشند.

این در حالی است که مراحل ثبت نام شامل، مراحل ثبت نام، خرید نرم افزار اینترنتی، صدور کارت، طراحی سوال، توزیع سوال به صورت ویژه و قرنطینه شده به استان ها است، اجاره مکان برای برگزای آزمون، استخدام موقت چندین هزار مراقب برای نظارت، تصحیح اوراق، مراحل گزینش حضوری و بسیاری دیگر از هزینه ها را شامل می شود و این در حالی است که این رقم به غیر از استفاده از کارکنان شرکت مخابرات است.

آنهایی که از چندین بار از طریق چند کارت اقدام به پرداخت هزینه آزمون کرده اند تکلیفشان چیست؟

شرکت مخابرات پس از اتمام ثبت نام در هفته آینده با توجه به میزان ثبت نام متقاضیان و وازیر مبلغ ورودی به شرکت مخابرات ایران به راحتی امکان شناسایی افرادی که چند بار پول از حسابشان یا سایر کارت ها پرداخت کرده اند وجود دارد و این کار با نرم افزارهای موجود به راحتی امکان پذیر است و سریعا اضافه دریافت ها به حساب افراد برگردانده خواهد شد.

۹۰ درصد ثبت نام ها درست انجام شده و مابقی ۱۰ درصد دیگر یا کدر رهگیری نگرفتند یا چندین بار پول از حسابشان کسر شده که به سرعت این مشکل را حل می کنیم.

عامل کندی سرعت سایت چیست و آیا مشکلات دور اول ثبت نام برای دو دوم برطرف می شود؟

به هیچ وجه سایت شرکت مخابرات برای این منظور مشکل نداشت و ما ۱۴۰ مگابیت پهنای باند پیش بینی کردیم که در پر ترافیک ترین زمان تنها ۲۴ درصد از پهنای باند اشغال شد. مشکل اصلی در نرم افزار خریداری شده برای ثبت نام بود چرا که ما پیش بینی حداکثر ۴۰ هزار متقاضی برای ثبت نام داشتیم و نرم افزار نیز برای همین میزان در نظر گرفته شده بود و استقبال دور از انتظار موجب شد تا برای برخی از افراد مشکلاتی ایجاد شود. در هفته آینده با بالا بردن ظرفیت نرم افزار پیش بینی می شود دیگر هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

زمان برگزاری دقیق آزمون چه روزی است؟

قبل از دو مرحله ای شدن ثبت نام زمان آزمون ۲۳ تیر ماه در نظر گرفته شده بود که با تمدید یک هفته ای ثبت نام، احتمالا زمان برگزاری آزمون به ۳۰ تیرماه منتقل خواهد شد اما متقاضیان حتما توجه داشته باشند که فعلا دو زمان برای آزمون وجود دارد که به پس از پایان ثبت نام در هفته آینده زمان دقیق آزمون اعلام می شود.

آیا با توجه به میزان استقبال امکان افزایش ظرفیت استخدام بیش از ۲۵۰۰ نفر وجود دارد؟

رشته های فعلی رشته های اصلی و مادر مخابراتی هستند و نیاز سنجی استخدام براساس نیاز استان ها انجام شده و فعلا در خصوص افزایش این عدد تصمیمی گرفته نشده است.

آیا انتخاب متقاضیان به صورت دو برابر ظرفیت انجام خواهد شد؟

بله انتخاب براساس دو برابر ظرفیت انجام می شود و با توجه به مراحل گزینش علمی، عمومی و اخلاقی  نیمی از این افراد در مرحله گزینش حذف خواهند شد.

آیا افراد می  توانند محل خدمت را شهری دیگر در نظر بگیرند و در شهر محل سکونت در آزمون شرکت کنند؟

خیر . متقاضیان در شهری که به عنوان محل خدمت در مراحل ثبت نام انتخاب می کنند در جلسه آزمون شرکت کنند.

آیا خانواده شهدا بدون آزمون به مرحله گزینش می رسند؟

مخابرات در ارتباط با سهمیه ها سلیقه ای نمی تواند حرکت کند و ما طبق قانون کشور در این بخش عمل خواهیم کرد.

چند تذکر برای متقاضیان:

به گزارش نود آی سی تی، فرآیند کار ثبت نام به طور کامل اینترنتی است، با این حال برخی با مراجعه حضوری، پرداخت از طریق شعب بانکی و ارسال مدارک به شرکت مخابرات اقدام به ثبت نام کرده اند که قابل پذیرش نیست و افراد از طریق سایت اینترنتی شرکت مخابرات ایران به نشانی WWW.TCI.IR اقدام به ثبت نام کنند.

 

اطلاعیه مهم برای ۲۴ خرداد ۹۱:

داوود زارعیان با بیان اینکه شب گذشته در فاصله زمانی ساعت ۲۳ تا ۲۴ نزدیک به ۱۱ هزار نفر اقدام به ثبت نام شرکت در آزمون این شرکت کرده‌اند گفت: استقبال و حجم بالای ورود به سایت شرکت مخابرات فراتر از پیش‌بینی‌های لازم بود و همین موضوع باعث شد تا اختلالاتی در ثبت‌نام ایجاد شود.

وی بیان کرد: پیش بینی ما برای ثبت‌نام در آزمون حداکثر بین ۴۰ تا ۵۰ هزار نفر بود که تاکنون نزدیک به ۶۷ هزار نفر اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند و حجم بالای متقاضیان موجب بروز برخی مشکلات فنی شد.

کدرهگیری از طریق پیامک و ایمیل ارسال می‌شود

وی در پاسخ به این سوال که برخی با اتمام مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه ۲۵ هزار تومانی برای حضور در این آزمون موفق به دریافت کد رهگیری نشده‌اند، گفت: متاسفانه برخی از ثبت نام‌کنندگان در مراحل ثبت‌نام اقدام به وارد کردن ایمیل‌ اشتباه در سیستم ‌کرده‌اند و از آنجا که سیستم طوری طراحی شده که برای آن دسته از افرادی که موفق به دریافت کد رهگیری نمی‌شود از طریق ایمیل اعلام شده کد رهگیری برای این عزیزان ارسال شود ما دچار مشکل شدیم.

وی بیان کرد: ‌از همین رو با تصمیم هیات مدیره مخابرات تصمیم گرفته شد فعلا ثبت‌نام در آزمون استخدامی متوقف شود تا تکلیف آنهایی که ثبت‌نام کرده‌اند مشخص شود.

وی افزود: هم اکنون کارشناسان مخابرات در حال جمع‌آوری اطلاعات از دیتابیس سایت هستند تا بتوانیم کدرهگیری افرادی که موفق به دریافت آن نشده‌اند از طریق پیامک به شماره اعلام شده ارسال کنیم.

اضافه دریافت به متقاضیان برگردانده می‌شود

وی در خصوص افرادی که چند بار اقدام به پرداخت هزینه ثبت‌نام کرده‌اند و پول از حساب آنها کسر شده گفت: این افراد اصلا نگران نباشد ما به سرعت با دریافت اطلاعات دقیق سریعا پول این افراد را به حساب آنها واریز خواهیم کرد.

متقاضیان شک‌ نکنند، پارتی بازی نمی‌شود

وی در خصوص اینکه برخی معتقدند در انتخاب افراد نهایی احتمالا پارتی بازی خواهد شد، گفت: از آنجا که مخابرات به نیروهای کیفی نیاز دارد قطعا این موضوع صحت ندارد و افزایش تمدید زمان برگزاری ثبت نام موعید این موضوع است.

وی افزود: متقاضیان شک نداشته باشند که با برگزاری آزمون علمی با استفاده از بهترین اساتید کسانی که نمره لازم را کسب کنند باید در سایر مراحل گزینش نیز موفق شوند و گرفتن آزمون کتبی تنها راه ورود به شرکت مخابرات نیست.

مهلت برگزاری آزمون یک‌ هفته افزایش یافت

وی در خصوص زمان برگزاری آزمون با توجه به تمدید مهلت ثبت نام گفت: با توجه به این موضوع زمان برگزاری آزمون یک هفته به زمان برگزاری آزمون افزوده خواهد شد که اطلاعات دقیق از طریق سایت شرکت مخابرات ایران اعلام خواهد شد.

متقاضی در شهر محل مورد تقاضا امتحان می‌دهد

وی در پاسخ به این سوال که برخی از افراد با وجود سکونت در تهران اقدام به استخدام در سایر شهر‌ها کرده‌اند و آیا برای شرکت در آزمون باید در شهری که متقاضی خدمت بوده‌اند در آزمون شرکت‌کنند گفت: با توجه به برگزاری متمرکز آزمون در سراسر کشور افراد باید در همان شهری که متاضی خدمت هستند برای شرکت در آزمون اقدام کنند.

وی در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص افرادی که به عنوان مثال زمان کمی از خدمت سربازیشان باقی مانده، آیا می‌توانند در آزمون شرکت کنند گفت:‌ چنانچه این افراد بتوانند تا زمان گزینش نامه‌ای دال بر پایان خدمت یا کارت پایان دوره خدمت سربازی را به مخابرات ارایه کنند منعی برای شرکت در آزمون وجود ندارد.

پرداخت هزینه برگزاری آزمون از جیب

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود مخابرات با توجه به حجم بالای ثبت‌نام و دریافت مبلغ ۲۵ هزار تومان از هر متقاضی به دنبال کسب سود از این طریق است، گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد چرا که هم‌اکنون برای برگزاری این آزمون از ۲۰۰ استاد شناخته شده دانشگاه‌های کشور دعوت کرده‌ایم تا با طرح سوال مناسب ما را در برگزاری هر چه بهتر این آزمون کمک کنند.

وی افزود: برعکس تصور این افراد پیش بینی می‌کنیم با توجه به برگزاری آزمون به این گستردگی مخابرات باید مبلغی را هم از جیب برای برگزاری این آزمون بپردازد.

دروس تخصصی را بیشتر بخوانید

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در خصوص اینکه متقاضیان شرکت در آزمون بیشتر دروس تخصصی را مطالعه کنند یا دروس عمومی، گفت:‌از آنجا که رشته‌های مورد تقاضای ما اکثرا تخصصی هستند پیشنهاد می‌کنیم متقاضیان به دروس تخصصی بیشتر توجه کنند.

سوالات در سطح دانشگاه طرح ‌می‌شود

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال متقاضیان که آیا سوالات از کتب دوران دبیرستان طرح خواهد شد یا دانشگاه، گفت:‌ از آنجا که ما نیروی‌های بالای لیسانس را جذب خواهیم کرد سوالات از منابعی که هم‌اکنون در  دانشگاه‌ها تدریس‌ می‌شود، طرح خواهد شد و سوالات ناشناخته در آزمون استفاده نخواهد شد.

اطلاعیه مهم برای ۲۳ خرداد ۹۱:

شرکت مخابرات ایران با تشکر از اعتماد و استقبال خوب فارغ التحصیلان و هموطنان گرامی از ثبت نام در آزمون جذب نیروی انسانی این شرکت اعلام کرد : مرحله اول ثبت نام از هم اکنون متوقف و مرحله دوم از روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه به مدت ۷۲ ساعت برقرار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران حجم بالای ثبت نام شدگان در مرحله نخست و عدم ثبت نام گروه کثیری از متقاضیان در زمان تعیین شده، علت این تصمیم بوده است .
بنا بر همین گزارش مرحله دوم ثبت نام که از روز سه شنبه ۳۰ خرداد ماه و از طریق سایت www.tci.ir آغاز خواهد شد مثل مرحله اول خواهد بود و شرکت مخابرات ایران امکانات و فرصت کافی برای همه متقاضیان ثبت نام در آزمون را فراهم خواهد کرد.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران به اطلاع می رساند ، مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران به مدت ۲۴ ساعت تمدید شد.

براساس این اطلاعیه متقاضیان می توانند تا ساعت ۲۴ روز ۲۳ خرداد ماه به سامانه الکترونیکی ثبت نام مراجعه نموده و در رشته و شهر مورد نظر خود ثبت نام نمایند.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران به اطلاع تمامی متقاضیانی که مراحل ثبت نام اینترنتی آزمون استخدامی را انجام داده اند لیکن کد رهگیری دریافت نکردند ، می رساند کلیه اطلاعات آنها در سامانه مزبور ثبت شده و نیازی به ثبت نام مجدد نیست و متعاقباً از طریق e-mail و یا SMS کد رهگیری برای آنان ارسال خواهد شد.

ضمناً به اطلاع متقاضیانی که به دفعات چه از طریق اینترنتی و چه از طریق بانک هزینه ثبت نام را واریز کرده اند ، می رساند پس از پایان ثبت نام ، تمامی مبالغ اضافی به جز هزینه ثبت نام به شماره حساب آنها واریز و عودت داده می شود.

پنج خط ارتباطی ۴-۸۸۱۷۰۵۲۰ به منظور پاسخگویی به سؤالات شرکت کنندگان آزمون استخدامی شرکت مخابرات ایران در نظر گرفته شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، اداره کل امور اداری و رفاه به منظور سهولت پاسخگویی به سؤالات احتمالی متقاضیان آزمون استخدامی ، این خطوط تلفنی را به این امر اختصاص داده است لذا متقاضیان برای دریافت پاسخ سؤالات خود صرفا” با شماره های یاد شده تماس گرفته و از تماس با سایر خطوط تلفنی شرکت مخابرات خودداری نمایند.

دریافت خواهند نمود، کارت ورود به جلسه را در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۲۱/۴/۹۱ و ۲۲/۴/۹۱ از طریق سامانه به همراه زمان و مکان برگزاری آزمون دریافت نمایند.

شرایط عمومی جذب :
۱ـ متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۲ـ تابعیت و اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران.
۳ـ داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه عمومی (برای آقایان)
۴- نداشتن موانع جذبی به موجب اراء مراجع قضائی ذیصلاح.
۵ـ عدم سوء پیشینه کیفری و عدم اشتهار به فساد اخلاقی و عدم اعتیاد به مصرف مواد مخدر.
۶ـ تندرستی و توانائی جسمی و روانی برای انجام شغل محوله طبق تائید پزشک معتمد شرکت .
۷ـ عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی.(باستثناء دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی ۹۱-۹۰ که حداکثر تا پایان شهریور سال ۹۱ فارغ التحصیل می گردند.)
۸- اخراجی نبودن از سایر شرکتها و دستگاهها به موجب آرای قطعی مراجع ذیصلاح.
شرایط اختصاصی جذب :
۱ـ داشتن مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر در رشته های مندرج در جدول فوق.
۲- حداکثر سن برای متقاضیان دارای مدرک تحصیلی لیسانس ۳۵ سال (متولدین بعد از تاریخ ۳۱/۲/۵۶)، فوق لیسانس و دکترا ۳۷ سال (متولدین بعد از تاریخ ۳۱/۲/۵۴)

۳- سپردن تعهد رسمی بابت جبران هزینه های آموزش در شرکت در صورت انصراف از ادامه خدمت قبل از انقضاء مدت قرارداد

۴- متقاضیان شاغل در شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت مخابرات ایران و شرکتهای تابعه با ارائه مدارک مستند و همچنین فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته شرکت مخابرات ایران و شرکتهای تابعه از امتیاز در جذب برخوردار خواهند شد.

۵- به ازای هرسال خدمت کارکنان شاغل در شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت مخابرات ایران و شرکتهای تابعه حداکثر تا ۱۰ سال به ازای هر سال یکسال به حداکثر سن آنان افزوده خواهد شد.

نحوه و تاریخ ثبت نام :

-   ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۱۶/۳/۹۱ لغایت۲۲/۳/۹۱ با مراجعه به سایت http://www.tci.ir انجام می پذیرد.

-   متقاضیان می باید پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل مدارک خود را در سامانه شرکت مخابرات ایران ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند.ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سامانه صورت خواهد گرفت.

تذکر۱ : ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد و پس از تائید نهایی قابل تغییر نمی باشد و امکان ثبت نام مجدد وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
تذکر۲ : لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یکبار ثبت نام و فقط یک رشته شغلی در یک شرکت را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
مدارک مورد نیاز :

ـ تکمیل فرم درخواست شغل و اطلاعات متقاضیان مندرج در وب سایت http://www.tci.ir

ـ داشتن برگ خاتمه خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم(برای آقایان).

- فایل عکس و کارت ملی اسکن شده:  متقاضی میبایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را به همراه کارت ملی با مشخصات ۳۰۰× ۲۰۰ و یا ۴۰۰× ۳۰۰ مگا پیکسل و حجم کمتر از KB 70 اسکن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.

ـ داشتن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در رشته های برق(الکترونیک، مخابرات، قدرت،کنترل) ، ICT، فیزیک(کاربردی – نظری) ، کامپیوتر (نرم افزار- سخت افزار) ، IT ، حسابداری، اقتصاد(نظری ، بازرگانی،برنامه ریزی سیستم های اقتصادی)، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی،مدیریت دولتی ، عمران، تکنولوژی معماری ، ریاضی(کاربردی)، مهندسی صنایع، MBA،آمار، مترجمی زبان انگلیسی، علوم اجتماعی(ارتباطات اجتماعی ، پژوهشگری ، برنامه ریزی ­علوم اجتماعی)،علوم ارتباطات(روزنامه نگاری، روابط عمومی ، تحقیق در ارتباطات، مدیریت رسانه و تبلیغ).

تبصره : دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی ۹۱-۹۰ که حداکثر تا پایان شهریورماه سال ۹۱ فارغ التحصیل می گردند می توانند جهت انجام مراحل جذب ثبت نام نمایند.

- واریز به مبلغ ۲۵۰٫۰۰۰ ریال از طریق سامانه الکترونیکی به حساب شماره ۵-۱۱۶۴۷-۲۱-۱۰۰۲ بانک پارسیان شعبه مرکزی

تبصره : فرزندان (شهدا ، آزادگان که حداقل ۵ سال سابقه اسارت دارند وجانبازان ۵۰% و بالاتر) مخابراتی از پرداخت هزینه ثبت نام معاف می باشند.

مواد آزمون :

ـ آزمون بصورت چهارگزینه‌ای مشتمل بر دروس تخصصی و عمومی است.

- دروس عمومی شامل : اندیشه های اسلامی، زبان و ادبیات فارسی و زبان عمومی

- دروس تخصصی رشته تحصیلی برق(کنترل- قدرت) : مدارهای الکتریکی(۱)،الکترونیک(۱)،ریاضیات مهندسی-ماشینهای الکتریکی(۱) زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی برق(مخابرات) : مدارهای الکتریکی(۱)، الکترونیک(۱)- ریاضیات مهندسی- مخابرات(۱و ۲)- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی برق(الکترونیک) : مدارهای الکتریکی(۱)، الکترونیک(۱و۲)- ریاضیات مهندسی- مخابرات(۱)- زبان تخصصی.

دروس تخصصی رشته تحصیلی ICT : فناوری اطلاعات- تکنولوژی مخابرات- ارتباطات داده ها- ریاضیات کاربردی- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی فیزیک(کاربردی – نظری) : فیزیک الکتریسیته و مغناطیس- الکترونیک- الکترومغناطیس – ریاضی فیزیک- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی ریاضی(کاربردی) : ریاضی عمومی – آمار و احتمال- معادلات دیفرانسیل- آنالیز ریاضی- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی آمار : آمار ریاضی- احتمال ۱ و۲- محاسبات آماری- تحقیق در عملیات- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی کامپیوتر( نرم افزار و سخت افزار) و IT شامل: مفاهیم برنامه نویسی- ساختمان داده ها- سیستم های عامل – شبکه های کامپیوتری – زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی اقتصاد(نظری ، بازرگانی ،برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی) : اقتصاد خرد و کلان- ریاضی و آمار- ارزیابی طرحهای اقتصادی- پول و بانکداری- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی حسابداری: ریاضی و آمار- حسابداری مالی- حسابداری صنعتی- حسابرسی- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی مدیریت صنعتی: ریاضی و آمار- تئوریهای مدیریت -  مدیریت سرمایه گذاری و ریسک – حسابداری (صنعتی و مالی)- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی مدیریت بازرگانی: ریاضی و آمار- تئوریهای مدیریت – مدیریت سرمایه گذاری و ریسک- بازاریابی- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی مدیریت دولتی: ریاضی و آمار- تئوریهای مدیریت – مدیریت منابع انسانی – مدیریت رفتار سازمانی – زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی مهندسی صنایع: تحقیق در عملیات- آمار و احتمال مهندسی- طرح ریزی واحدهای صنعتی- کنترل موجودی- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلیMBA:  برنامه ریزی استراتژیک- مدیریت منابع انسانی- سیستمهای اطلاعات مدیریت- ریاضی و آمار- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی عمران: ریاضیات – مکانیک جامدات(مقاومت مصالح ۱ – تحلیل سازه ها۱) – مکانیک خاک و پی سازی- طراحی (سازه های فولادی و بتنی)- زبان تخصصی.
- دروس تخصصی رشته تحصیلی تکنولوژی معماری: دروس فنی ساختمان- دروس تاریخ و مبانی نظری- درک عمومی معماری- درک عمومی منظر- زبان تخصصی.
-دروس تخصصی رشته تحصیلی علوم اجتماعی با گرایشهای( ارتباطات اجتماعی- پژوهشگری- برنامه ریزی علوم اجتماعی) علوم ارتباطات اجتماعی با گرایشهای (روزنامه نگاری- روابط عمومی – تحقیق در ارتباطات- مدیریت رسانه و تبلیغ) : مبانی کلی ارتباطات جمعی- اصول روزنامه نگاری – آمار و روش تحقیق- جامعه شناسی ارتباطات- روابط عمومی الکترونیک- زبان تخصصی
- دروس تخصصی رشته تحصیلی مترجمی زبان انگلیسی : خواندن و درک مفاهیم- کلیات زبانشناسی- اصول و روش ترجمه- نامه نگاری- ترجمه متون اقتصادی و علوم انسانی

تذکرات :
۱- ۲۵% مجوز جذب به (فرزندان شهدا ،آزادگان که حداقل ۵ سال سابقه اسارت دارند وجانبازان ۵۰% و بالاتر) مخابراتی اختصاص دارد و ۵% مجوز جذب به سایر (فرزندان و همسر جانبازان، آزادگان و رزمندگان) مخابراتی تعلق دارد.
۲- فارغ التحصیلان نخبه و مخترعین و مکتشفینی که در راستای اهداف مخابرات فعالیت می نمایند در صورت ارائه مدارک ذیل از امتیاز در جذب برخوردار خواهند شد.

۲-۱) برگزیدگان رتبه های اول تا سوم المپیادهای ملی و بین المللی ، با داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های فوق الذکر(با ارائه تائیدیه از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ).

۲-۲) برگزیدگان رتبه های اول تا سوم جشنواره بین المللی خوارزمی با داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های فوق الذکر( با ارائه تائید از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)

۳- اسامی قبولشدگان کتبی حداکثر به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش اعلام شده از طریق سامانه اعلام خواهد شد و پذیرش نهایی افراد منوط به طی کلیه مراحل جذب شامل: مصاحبه علمی، بررسی صلاحیت و داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی برای انجام شغل محوله به تائید پزشک معتمد شرکت می باشد.
۴- داوطلبان در صورت قبولی در کلیه مراحل مذکور و پذیرفته شدن یک دوره آزمایشی حداقل یکماه و حداکثر سه ماه را طی خواهند نمود و در صورتیکه نحوه خدمت و رفتار آنان براساس ارزیابی (ادواری) رضایت بخش باشد نسبت به تمدید قرارداد آنان با مدت معین اقدام خواهدشد.
۵- در هر مرحله از مراحل مربوط به آزمون جذب ، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده محرز گردد داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۶- داوطلب در هنگام ثبت نام نباید کمتر از ۱۸ سال و بیشتر از سن مذکور در بند ۲ مندرج در شرایط اختصاصی جذب را داشته باشند.

شرکت مخابرات ایران و شرکتهای تابعه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود ، از بین واجدین شرایط در مقاطع تحصیلی لیسانس و بالاتر از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه علمی و ارزیابی صلاحیت دعوت به همکاری می نماید.

word جدول رشته های شغلی و محل ها فایل
pdf جدول رشته های شغلی و محل ها فایل
word شرایط استخدام فایل
pdf شرایط استخدام فایل

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات لازم و تکمیل فرم ثبت نام به سامانه اینترنتی شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir از تاریخ ۱۶ /۳ /۹۱ لغایت ۲۲ /۳ /۹۱ مراجعه نمایند.

» منابع آزمون چیست ؟
- منابع آزمون به طور کامل در اطلاعیه ثبت نام ذکر خواهد شد.

» آزمون چه زمانی برگزار می شود ؟
- زمان برگزاری آزمون قطعاً در نیمه دوم تیر ماه سال جاری خواهد بود.

» آیا شرط معدل در آزمون وجود دارد ؟
- برای شرکت در آزمون، شرط معدل وجود ندارد.

» آیا دانشجویان ترم آخر مقطع کارشناسی می توانند در آزمون شرکت کنند ؟
- بله ، تمامی افراد دارای مدرک تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس و همچنین دانشجویان ترم آخر در رشته های اعلام شده می توانند در آزمون شرکت کنند.

» چرا برای شرکت در این آزمون ، از بین رشته های موجود ، تنها رشته های : برق ( قدرت ، کنترل ، مخابرات و الکترونیک )، ICT، کامپیوتر ( نرم افزار ، سخت افزار )،IT ، فیزیک ( نظری ، کاربردی ) ریاضی ( کاربردی ) ، حسابداری ، اقصاد ( نظری ، بازرگانی ) ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی ، مدیریت (صنعتی ، دولتی و بازرگانی) ، MBA ، علوم اجتماعی (ارتباطات اجتماعی ، پژوهشگری و برنامه ریزی علوم اجتماعی ) ، علوم ارتباطات اجتماعی ( روزنامه نگاری ، روابط عمومی ، تحقیق در ارتباطات ، مدیریت رسانه و تبلیغ ) مهندسی صنایع ، آمار ، مترجمی زبان انگلیسی ، عمران و تکنولوژی معماری، را انتخاب کرده اید .
- رشته های اعلام شده، رشته هایی ست که شرکت مخابرات ایران در آن حوزه ها فعالیت دارد. لذا جذب صرفاً در یک رشته ی خاص نیست.

» تکلیف کارکنان پیمانکاری دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانس غیر مرتبط چیست ؟
- همانطور که قبلاً اعلام شد، با کارکنان پیمانکاری شاغل در شرکت دارای مدارک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس های غیر مرتبط ، از طریق شرکت شسکام قرارداد بسته خواهد شد.

» آیا برای کارکنان پیمانکار واجد شرایط ، اولویت هایی قائل خواهید شد ؟
- برای کارکنان پیمانکاری شاغل واجد شرایط شرکت در آزمون، امتیازاتی وجود دارد که بعداً اعلام خواهد شد.

» ثبت نام از چه طریقی انجام می شود ؟
- ثبت نام آزمون از طریق سایت شرکت مخابرات ایران و به صورت اینترنتی خواهد بود و فرصت کافی برای ثبت نام به متقاضیان شرکت در آزمون داده خواهد شد.

» سوالات آزمون چگونه طرح می شود ؟
- سؤالات آزمون در دو بخش عمومی و تخصصی و به صورت چهار گزینه ای توسط گروه های طراح سؤال که قبل از شروع آزمون درقرنطینه خواهند بود طرح خواهد شد.

» ثبت نام چه زمانی است ؟
- اطلاعیه ثبت نام شرکت در آزمون ، در هفته جاری اعلام خواهد شد.

» سایر رشته های تحصیلی تکلیفشان چیست ؟
- بدیهی ست شرکت مخابرات ایران در صورت نیاز به سایر رشته ها در آینده اقدام خواهد کرد.

» آینده ی شرکت شسکام چه خواهد شد ؟
- از آنجایی که سیاست شرکت مخابرات ایران تغییر نخواهد کرد، لذا شرکت شسکام با اهمیتی که دارد ، کار خود را آغاز و ادامه خواهد داد.

» سوالات خود را چگونه باید مطرح کنیم ؟
- برای امر تسهیل در پاسخگویی به متقاضیان، همزمان با ثبت نام، ضمن اعلام شماره تلفن هایی که به همین منظور اختصاص یافته است و در اطلاعیه ثبت نام اعلام خواهد شد، پاسخگویی خواهد کرد.

آگهی قبلی:

شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود ۲۵۰۰ نفر جذب می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، جذب این افراد در مقاطع تحصیلی لیسانس و بالاتر از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه علمی و ارزیابی صلاحیت خواهد بود.

بنا به همین گزارش ، رشته های تحصیلی مورد قبول عبارتند از : برق ( قدرت ، کنترل ) ، مخابرات الکترونیک ، فیزیک ( نظری ، کاربردی ) ، ICT ، کامپیوتر ( نرم افزار ، سخت افزار و IT ) حسابداری ، اقتصاد ( نظری ، بازرگانی ) ، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی ، مدیریت صنعتی و دولتی ، مدیریت بازرگانی ، ریاضی ( کاربردی ) ، MBA ، علوم اجتماعی ( روابط عمومی ، ارتباطات اجتماعی ، پژوهشگری و برنامه ریزی علوم اجتماعی ) ، علوم ارتباطات اجتماعی ( روزنامه نگاری ، روابط عمومی ، تحقیق در ارتباطات ، مدیریت رسانه و تبلیغ ) مهندسی صنایع ، آمار و مترجمی زبان انگلیسی،عمران و تکنولوژی معماری

شرایط عمومی ، اختصاصی ، نحوه و تاریخ ثبت نام ، آزمون و گزینش به زودی از طریق سایت شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir به اطلاع داوطلبان می رسد

برچسب ها استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ , ااستخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ در سراسر کشور , استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ سال ۹۱آخرین مهلت , آگهی استخدام شرکت مدیران خودرو , استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ سال ۹۱در تمام استانهای کشور , استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ سال ۹۱در تمام استانهای کشورستخدام شرکت معتبر تولیدی در اصفهان , استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ سال ۹۱در تمام استانهای کشورردر سال 1391 , استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ سال ۹۱در تمام استانهای کشورردر سال 1391اااستخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ در سراسر کشوردر تمام استانهای کشوردر سال 1391 , استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ سال ۹۱در تمام استانهای کشورردر سال 1391اااستخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ در سراسر کشوردر تمام استانهای کشوردر سال 1391استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ در سراسر کشوردر تمام استانهای کشوردر سال 1391 , استخدام يك شركت فني و مهندسي بازرگاني , استخدام يك شركت فعال در زمينه نفت و گاز , استخدام يك شركت معتبر فروشگاه زنجيره‌اي بزرگ مواد غذايي , دعوت به همكاري يك مجتمع توليدي و صنعتي مادر , استانداری قزوین , استانداری قزوین استانداری قزوین , استخدام انشگاه , استخدام دانشگاه , استخدام های استان سراسر ایران , استخدام هيئت علمemplyment , بورسيه تحصيلي , شغل , اشتغال , ليسانس , استخدام فوق ديپلم , استخدام ليسانس , استخدام شركت نفت و گاز , استخدام سراسر ایران , استخدام بوشهر , استخدام عسلويه , آگهي استخدام یك شركت معتبر تولیدی و بازرگانی , بازار كار , بهترين آگهي , بلو نيوز , آخرين اخبار استخدام , استخدام جنوب , آگهي استخدام , استخدام در شركت نفت , استخدام كارشناس , آخرين خبر استخدام , استخدام شهرستان ها , استخدام استان , استخدام ياسوج , استخدام شهر كرداستخدامیهای روزنامه همشهری , نیازمندیهای تهران , بازار کار تهران امروز , بازار کار تهران و کرج , کار افرینی تهران , سایت ثبت نام شرکت , بهترین سایت استخدام , برتریتن اخبار استخدامی امروز , استخدامی ادارات تهران , استخدام کارمند در تهران , استخدام نیروی کار در تهران , استخدام کار گر در تهران , استخدام فاري , آگهي استخدام شركت ها , استخدام دولتي , استخدام غير دولتي , استخدام روز , شغل يابي , كاريابي , معرفي شغل ها , كرمان , سايت بازار كار كرمان آگهی های استخدام روز چهار شنبه11مرداد 91 , استخدام روز چهار شنبه11 مرداد 91 , استخدام چهار شنبه11 مرداد 91 , آگهی استخدام روز چهار شنبه11 مرداد 91 , آگهی های استخدام روز دوشنبه11 /5/1391 , آگهی استخدام روز دوشنبه11 /5/1391 , استخدام روز دوشنبه11 /5/1391 , استخدام دوشنبه11 /5/1391 , استخدام11 /5/1391 , استخدامی11 /5/1391 , استخدامی روز چهار شنبه11 مرداد 91 , سایت ثبت نام , فرم استخدام شرکت , آگهی ثبت نام شر کت ها , jobyab.ir , استخدام مرداد 91 , روز نامه بازار کار چهار شنبه11/5/91 , روزنامه بازار کار چهار شنبه11 مرداد91 , روزنامه بازار کار چهار شنبه11مرداد 91 , روزنامه بازار کارچهار شنبه11/591 , روزنامه بازار کار شماره 711استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ , استخدام شرکت مخابرات ایران سال ۹۱ سال ۹۱{ آخرین مهلت :مرداد 1391 } , سايت بازار كار كرمان آگهی های استخدام روز چهار شنبه 11مرداد 91 , استخدام روز چهار شنبه 11 مرداد 91 , استخدام چهار شنبه 11 مرداد 91 , آگهی استخدام روز چهار شنبه 11 مرداد 91 , آگهی های استخدام روز چهار شنبه11 /5/1391 , آگهی است ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
سایت جاب یاب در بهمن ماه سال 90 تاسیس شد ه است فقط اخبار استخدامی را متشر می کند...و هیچ نوع مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در سایت نخواهد داشت پشتبانی سایت:09170389940
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فرصت هاي شغلي و استخدام
 • مراکز کاریابی و استخدام شهرهای ایران
 • اخبار استخدامی استان ها
 • استخدام براساس سطح تحصیلات
 • استخدام سازمان و ارگان ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13926
 • کل نظرات : 1881
 • افراد آنلاین : 33
 • تعداد اعضا : 5658
 • آی پی امروز : 256
 • آی پی دیروز : 456
 • بازدید امروز : 2,218
 • باردید دیروز : 8,455
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 46
 • بازدید هفته : 38,840
 • بازدید ماه : 133,307
 • بازدید سال : 1,776,538
 • بازدید کلی : 21,678,765
 • کدهای اختصاصی
  استخدام بازار کار نیازمندیها جاب یاب ای استخدام نیازمندیهای استخدام نیازمندیهای همشری نیازمندیهای خبر جنوب نیازمندیهای خراسان نیازمندیهای استخدام بازار کار امروز