loading...

Code Center

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی خود از بین افراد واجد شرایط(صرفاً برادران) از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش نفراتی را به صورت پیما

آخرین ارسال های انجمن

استخدام شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان سال ۹۱

ادمین جاب یاب بازدید : 572 دوشنبه 03 مهر 1391 : 9:11 قبل از ظهر نظرات (0)

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی خود از بین افراد واجد شرایط(صرفاً برادران) از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش نفراتی را به صورت پیمانی جذب می نماید.تمدید مهلت ثبت نام تا ۳ مهر ۹۱

مهلت ثبت نام در آزمون تامین منابع انسانی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به مدت ۴۸ ساعت (پایان روز سوم مهرماه ۱۳۹۱) تمدید شد

با توجه به تمهیدات و تسهیلات ایجاد شده در متن آگهی، لازم است داوطلبان قبل از ثبت‌نام دقیقاً مطالب آگهی را مطالعه نمایند.

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی خود از بین افراد واجد شرایط(صرفاً برادران) از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش نفراتی را به صورت پیمانی جذب می نماید.

نکات مهم
۱٫ توصیه می شود قبل از شروع به ثبت نام، حتما شرایط و ضوابط آزمون را به دقت مطالعه فرمایید.
۲٫ استخدام مختص برادران بوده، لذا خواهران نمی‌توانند در این آزمون ثبت‌نام نمایند.
۳٫ زمان ثبت نام از روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۱ تا پایان روز شنبه اول مهرماه ۱۳۹۱ می باشد.
۴٫ ثبت نام صرفا به صورت الکترونیکی و از طریق همین سامانه انجام خواهد شد. به همین دلیل کلیه داوطلبان لازم است از مراجعه به شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و یا دیگر دستگاه‌های مرتبط، خودداری نمایند.
۵٫ پرداخت وجه ثبت‌نام به صورت اینترنتی می‌باشد. لذا افرادی که قصد ثبت‌نام دارند می‌بایست حتماً اطلاعات مورد نیاز جهت پرداخت اینترنتی (کارت بانکی عضو شتاب، رمز اینترنتی کارت، کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت) را همراه داشته باشند.
۶٫ در ثبت اطلاعات دقت کافی داشته باشید زیرا اطلاعات ثبت شده ملاک تصمیم گیری می‌باشد و مسوولیت صحت آن برعهده شخص می‌باشد.
۷٫ ثبت نام تنها زمانی تکمیل شده خواهد بود که داوطلب پس از پرداخت موفق اینترنتی وجه ثبت‌نام، به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات در مرحله نهایی راه پیدا کند و کد رهگیری ۱۵ رقمی و کد پیگیری پرداخت را دریافت نماید. داوطلب باید این صفحه را پرینت نموده، پس از امضا، آن را تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهداری نماید.
۸٫ کارت ورود به جلسه در روزهای ۱۶ تا ۱۹ مهرماه ۹۱ از طریق همین سامانه و با ارائه کد رهگیری قابل دسترسی می‌باشد.
۹٫ آزمون در نیمه دوم مهرماه سال ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد که اطلاع رسانی دقیق آن بر روی کارت ورود به جلسه انجام خواهد گرفت.

توجه ویژه:
در صورت داشتن هر گونه سوال مربوط به آزمون و نحوه‌ی ثبت‌نام، ابتدا به صفحه «پرسش‌های متداول» همین سایت مراجعه نموده و در صورتی که جواب خود را در آن صفحه پیدا ننمودید، از طریق ایمیل ESCOazmoon@gmail.com اقدام نمایید. در این صورت حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد، از طریق همان ایمیلی که مطلب خود را ارسال نموده‌اید، جواب خود را دریافت خواهید نمود.

دانلود فرم پیش نویس

 

متن آگهی:

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جهت تأمین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی تولید خود از بین افراد واجد شرایط (صرفاً برادران) از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، طب صنعتی و گزینش نفراتی را بصورت پیمانی بشرح جدول شماره یک جذب می نماید .

الف : شرایط عمومی داوطلبان
۱٫داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
۲٫اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
۳٫نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر یا سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .
۴٫عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات .
۵٫ الزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
۶٫عدم اشتغال و تعهد خدمت به سایر دستگاه های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت .
۷٫دارابودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم .
۸٫دارا بودن حداقل بیست سال سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام مندرج در این آگهی (تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱ ).
۹٫ داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی که به تأیید مرکز طب کار شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خواهد رسید .
۱۰٫داشتن مدرک تحصیلی معتبر و دارای ارزش استخدامی مطابق مفاد مندرج در این آگهی .
۱۱٫ نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب مقررات مربوطه و یا آراء مراجع قانونی .

ب : شرایط اختصاصی داوطلبان
۱٫دارابودن شرایط و مدارک تحصیلی مطابق با مفاد مندرج در این آگهی .
۲٫حداکثر سن برای داوطلبان دارای مقطع تحصیلی دیپلم متولدین ۱۳۶۶/۰۱/۰۱ و بعد از آن ، و برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم متولدین ۱۳۶۳/۰۱/۰۱ به بعد ، و برای مقطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد متولدین ۱۳۶۰/۰۱/۰۱ و بعد از آن می باشد.
۳٫ موارد زیر بشرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر در بند یک اضافه خواهد شد :
۳-۱- افراد خانواده معظم ایثارگران (شهدا ، جانبازان ۲۵% و بالاتر ، آزادگان بالای سه سال اسارت شامل: فرزندان ، برادر، خواهر و همسر) براساس شرایط مندرج در تبصره ۲ ، بند ” و ” ماده ۴۴ قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران بایستی اقدام نمایند .
۳-۲- مدت خدمت قانونی نظام وظیفه مشروط به اینکه انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان اضافه خواهد شد .(معافیت و موارد خرید خدمت نظام قابل احتساب نمی باشد) .
۳-۳- برای آندسته از افراد واجد شرایط که در حال حاضر در پیمانهای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و یا بصورت قرارداد کار معین در این شرکت مشغول بکار می باشند مشروط به داشتن سابقه خدمت در ذوب آهن اصفهان ، تا سقف ۵ سال به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد .(مشروط بر اینکه در مرحله کنترل مدارک معتبر ، مدارک مربوطه که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی ، شرکت مربوطه و حراست ذوب آهن اصفهان رسیده باشد را ارائه نمایند).
۳-۴- مدت حضور داوطلبان در جبهه های نبرد حق علیه باطل ، زمان بستری یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت و میزان اسارت آزادگان به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد.
۴٫ مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا آخرین تاریخ مهلت ثبت نام (۹۱/۰۷/۰۱) بطور قطعی صادر شده باشد و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات فرد داوطلب باشد . بدیهی است به گواهی های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا فاقد معدل ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت نام در مرحله بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد .
۵٫در مقاطع دیپلم ، فوق دیپلم و کارشناسی صرفاً متقاضیان بومی استانهای اصفهان و چهارمحال بختیاری مجاز به شرکت در آزمون می باشند .
تبصره ۱ : ملاک احراز بومی بودن متقاضیان محل تولد مندرج در شناسنامه افراد در یکی از استانهای فوق الذکر بوده و یا اینکه دو مقطع از مقاطع تحصیلی دوره ابتدائی یا دوره راهنمایی و یا دبیرستان را در استانهای مذکور تحصیل کرده باشند .
تبصره ۲ : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح درصورتیکه ۳ سال از سنوات تحصیلی آنان تا پایان مقطع دبیرستان در یکی از استانهای مذکور باشد مجاز به شرکت در آزمون می باشند .
۶٫متقاضیانی که گواهی معتبر مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱ باشد مجاز به ثبت نام نمی باشند .
۷٫مدارک تحصیلی معادل ، آموزش باز و مکاتبه ای و سایر مواردیکه پذیرش دانشجو خارج از آزمون های سراسری سازمان سنجش و یا خارج از آزمون های سراسری دانشگاه آزاد اسلامی و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی باشد قابل قبول نبوده و متقاضیان مربوطه حق ثبت نام نخواهند داشت .
۸٫ فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم را نخواهند داشت و درصورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب ، استخدام آنان کان لم یکن خواهد شد .
۹٫متقاضیان بایستی مدارک تحصیلی کاملاً منطبق بر جدول شماره ۱ را با درنظر گرفتن رشته ،گرایش و مقطع خواسته شده در این جدول ارائه نمایند .

جدول شماره ۱ – لیست نیازهای استخدام ۹۹۵ نفره (صرفا آقایان)مقطع فوق لیسانس

ردیف رشته تحصیلی گرایش تعداد
۱ مدیریت مالی ۳
حسابداری
علوم اقتصادی اقتصاد نظری
مجموع فوق لیسانس ۳

مقطع لیسانس

ردیف رشته تحصیلی گرایش تعداد
۲ مهندسی مواد سرامیک ۲
۳ مهندسی مواد کلیه گرایشها (بجزسرامیک و جوشکاری) ۱۳
۴ مهندسی مکانیک حرارت و سیالات ۴
۵ مهندسی مکانیک طراحی جامدات ۱۱
۶ مهندسی برق الکترونیک ۹
۷ مهندسی برق قدرت ۵
۸ مهندسی شیمی کلیه گرایشها (بجز صنایع غذائی و صنایع پلیمر) ۱۳
۹ مهندسی عمران عمران – عمران ۴
۱۰ مدیریت بیمه —- ۲
۱۱ مهندسی صنایع ایمنی صنعتی ۴
مجموع لیسانس ۶۷

مقطع کاردانی

ردیف رشته تحصیلی گرایش تعداد
۱۲ کاردان فنی مکانیک ساخت وتولید،نقشه کشی صنعتی ۲۴۱
۱۳ کاردان فنی مکانیک تاسیسات ۳۳
۱۴ کاردانی ماشین افزار ۱۵
کاردانی فنی مکانیک ماشین ابزار
۱۵ کاردانی جوشکاری ۳۱
کاردان فنی مکانیک جوشکاری
۱۶ کاردان فنی برق الکترونیک ۶۴
۱۷ کاردان فنی برق قدرت ( برق صنعتی) ۹۰
۱۸ کاردان فنی مواد کلیه گرایشها ۱۹۱
۱۹ کاردان فنی عمران کلیه گرایشها (بجز عمران روستایی وکارتوگرافی) ۹
۲۰ کاردان فنی شیمی صنعتی،عملیات پتروشیمی،پالایش،صنایع شیمیایی ۲۴
۲۱ کاردانی کامپیوتر سخت افزار ۱۳
۲۲ کاردانی صنایع ایمنی صنعتی ۲
مجموع فوق دیپلم ۷۱۳

مقطع دیپلم

ردیف رشته تحصیلی گرایش تعداد
۲۳ ریاضی فیزیک و علوم تجربی ۱۲۵
۲۴ مکانیک بجز رشته های صنایع چوبی،صنایع دریائی،معدن ونساجی از دیپلم گروه مکانیک کاردانش ۲۷
۲۵ برق ۲۷
۲۶ مواد ۱۹
۲۷ کامپیوتر ۵
۲۸ جوشکاری ۹
مجموع دیپلم ۲۱۲

* ارقام فوق با احتساب سهمیه خانواده محترم ایثارگران می باشد و این عزیزان به تبصره ۵ این آگهی مراجعه نمایند.

 

10.شرط حداقل معدل کل تحصیلی در مقطع دیپلم و فوق دیپلم ۱۳ و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱۴ می باشد .
تبصره ۳ : برای داوطلبان مقطع دیپلم ، معدل کل دوره سه ساله متوسطه و یا دیپلم نظام قدیم ملاک عمل خواهد بود و معدل مدارک پیش دانشگاهی ملاک عمل نمی باشد .
تبصره ۴ : شــرط حداقل معدل برای حضور فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ده دانشگاه برتر کشور در آزمون رشته های فنی و علوم پایــه (به استثنای علوم انسانی) ۱۳ می باشد .(لیست ده دانشگاه و مرکز آموزش عالی کشور به شرح جدول شماره ۲ استخراج شده از وب سایت http://ur.isc.gov.ir می باشد.)

جدول شماره ۲ – فهرست ۱۰ دانشگاه برتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری
در رتبه‌بندی سال ۹۰ پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

رتبه نام دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی
۱ دانشگاه تهران
۲ دانشگاه صنعتی شریف
۳ دانشگاه صنعتی امیرکبیر
۴ دانشگاه تربیت مدرس
۵ دانشگاه علم و صنعت
۶ دانشگاه شیراز
۷ دانشگاه صنعتی اصفهان
۸ دانشگاه فردوسی مشهد
۹ دانشگاه شهید بهشتی
۱۰ دانشگاه تبریز

۱۱٫ برای افرادیکه جذب خواهند شد امکان سرویس ایاب و ذهاب جهت رفت و برگشت به محل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و بالعکس حداکثر تا شعاع ۵۰ کیلومتری این شرکت و صرفاً در مسیرهایی که شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان تعیین می نماید وجود خواهد داشت .
۱۲٫شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان هیچگونه تعهدی در قبال تأمین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت .
تبصره ۵ : کلیه سهمیه های قانونی من جمله سهمیه‌های خانواده محترم ایثارگران(شهدا،جانبازان ۲۵% و بالاتر و آزادگان بالای سه سال اسارت شامل فرزندان، برادر، خواهر و همسر) از محل ظرفیت اعلام شده در این آگهی استخدام تعیین گردیده است. خانواده محترم ایثارگران بر اساس شرایط مندرج در تبصره ۲، بند «و» ماده ۴۴ قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و بر مبنای لیست اسامی معرفی شده ایشان توسط توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان از مزایای این مرحله استخدامی برخوردار خواهند گردید.
تبصره ۶ : معلولین عادی در صورت دارابودن شرایط مندرج در این آگهی و نیز شرایط کار در کارگاه ها و مشاغل مورد نیاز ، مشروط به رعایت قوانین مرتبط و تأیید مرکز طب کار این شرکت از سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود .
پ: نحوه ثبت نام و مهلت آن
۱٫متقاضیان پس از مطالعه کامل و دقیق شرایط و مفاد مندرج در این آگهی فرصت دارند تا از تاریخ ۹۱/۰۶/۲۵ لغایت تاریخ ۹۱/۰۷/۰۱(بمدت هشت روز) از طریق وب سایت www.ESCOazmoon.ir اقدام به ثبت نام نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند .
۲٫متقاضیان بایستی قبل از مراجعه به سایت ، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز و اسکن آنها اقدام نمایند .

ت: مدارک مورد نیاز
الف:تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام که بایستی با دقت انجام گردد .
ب: اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی استخدام (حد اقل ۲۵۰ و حداکثر ۳۵۰ کیلو بایت)
پ: اسکن صفحه اول شناسنامه ، درصورت داشتن توضیحات اسکن صفحه توضیحات ، نیز پیوست شود . ( حداقل ۱۰۰ و حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت)
ت: اسکن کارت ملی (حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰ کیلو بایت)
ث: اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم (حداقل ۵۰ و حداکثر ۱۰۰کیلو بایت)
ج: اسکن عکس ۴*۳ پرسنلی جدید (حداقل ۱۰ و حداکثر ۵۰ کیلو بایت – بین ۲۰۰×۳۰۰ تا ۳۰۰×۴۰۰ پیکسل)
چ: پرداخت الکترونیکی ۱۱۰٫۰۰۰ (یکصد و ده هزار) ریال بابت ثبت نام در آزمون که بصورت الکترونیکی از طریق سایت ثبت نام بایستی واریز گردد. لازم بذکر است که این مبلغ غیرقابل استرداد می باشد .
تذکر: کلیه فایل های اسکن شده بایستی با پسوند jpg باشند.

ث : زمان توزیع کارت و تاریخ ومکان برگزاری آزمون
۱٫متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری نموده اند می بایستی از تاریخ ۹۱/۰۷/۱۶ لغایت ۹۱/۰۷/۱۹ با مراجعه به سایت www.ESCOazmoon.ir و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند .
۲٫تاریخ ، محل و ساعت برگزاری آزمون در کارتهای ورود به جلسه آزمون درج خواهد شد .
ضمناً متقاضیان بایستی بمنظور کسب اطلاع از آخرین اطلاعات ، اخبار و نتایج ؛ بصورت مستمر به آدرس سایت فوق مراجعه نمایند .

ج : مواد آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)
۱٫در مقطع تحصیلی دیپلم متقاضیان صرفاً مجاز به انتخاب یکی از گروه های شش گانه دیپلم براساس رشته تحصیلی خود بوده و با تکمیل فرم تقاضای ثبت نام ، در آزمون مربوط به آن گروه شرکت نمایند .
۲٫مواد امتحانی آزمون عمومی در مقاطع تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد شامل: زبان و ادبیات فارسی –زبان انگلیسی – کامپیوتر- هوش و استعداد تحصیلی و معارف اسلامی و اطلاعات اجتماعی به میزان ۴۰ نمره می باشد (اقلیتهای مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز آن در سایر مواد آزمونی توزیع می گردد).
۳٫مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع دیپلم بمیزان ۶۰ نمره و از موارد درسی درحد کتاب های تخصصی دبیرستان و پیش دانشگاهی می باشد .
۴٫ مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد به میزان ۶۰ نمره شامل سوالات تخصصی رشته های مربوطه می باشد .
۵٫کلیه سؤالات آزمون عمومی و تخصصی دارای نمره منفی می باشد .

چ : نحوه پیگیری نتایج و اطلاع از مراحل جذب
۱٫هرگونه دعوت از متقاضیانی که در مرحله آزمون استخدام کتبی پذیرش شوند جهت انجام سایر مراحل جذب تا تکمیل پرونده های متقاضیان صرفاً از طریق سایت www.ESCOazmoon.ir خواهد بود ، لذا مسئولیت کلیه اعتراضات ناشی از عدم اطلاع بعهده خود شخص بوده و عدم مراجعه متقاضیان پذیرش شده در مهلت های اعلامی بمنزله انصراف بوده و هیچگونه تعهدی را برای این شرکت در بر نخواهد داشت .
۲٫پیگیری نتایج هریک از مراحل جذب صرفاً از طریق سایت مذکور و از طریق کد رهگیری داوطلب خواهد بود و به مراجعات حضوری یا تلفنی پاسخ داده نخواهد شد .

تذکرات مهم
۱٫داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که بموجب آرای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و یا مراجع قضائی از خدمت اخراج شده باشند.
۲٫چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی و بدون رعایت کامل مفاد مندرج در این آگهی اقدام به ثبت نام نماید حتی در صورت جذب و اشتغال بکار ، موضوع اشتغال بکار وی در هر مقطعی منتفی خواهد بود و برابر مقررات مربوطه پیگرد قانونی خواهد داشت. قبولی در آزمون کتبی بمنزله پذیرش نهایی نبوده و مادامیکه فرد متقاضی در مابقی مراحل جذب شامل مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی توسط مرکز طب کار شرکت ، گزینش و تشخیص هویت مورد قبول واقع نگردد هیچگونه حقی برای جذب و اشتغال در شرکت نخواهد داشت.
۳٫مشاغل مورد نیاز این شرکت غالباً مربوط به مشاغل خط تولید بوده ، چنانچه افراد متقاضی که در مرحله کتبی و مصاحبه تخصصی قبول شده اند از نظر جسمی و روحی مورد تأیید طب کار این شرکت قرار نگیرند هیچ حقی برای جذب نخواهند داشت و از نفرات بعدی بجای آنها دعوت بعمل خواهد آمد .

شروع ثبت نام

برچسب ها استخدام شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان سال ۹۱ , استخدام شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان سال ۹۱ استخدام شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان سال ۹۱ , استخدام انشگاه , استخدام دانشگاه , استخدام های استان سراسر ایران , استخدام هيئت علمemplyment , بورسيه تحصيلي , شغل , اشتغال , ليسانس , استخدام فوق ديپلم , استخدام ليسانس , استخدام شركت نفت و گاز , استخدام سراسر ایران , استخدام بوشهر , استخدام عسلويه , آگهي استخدام یك شركت معتبر تولیدی و بازرگانی , بازار كار , بهترين آگهي , آخرين اخبار استخدام , استخدام جنوب , آگهي استخدام , استخدام در شركت نفت , استخدام كارشناس , آخرين خبر استخدام , استخدام شهرستان ها , استخدام استان , استخدام ياسوج , استخدام شهر كرداستخدامیهای روزنامه همشهری , نیازمندیهای تهران , بازار کار تهران امروز , بازار کار تهران و کرج , کار افرینی تهران , سایت ثبت نام شرکت , بهترین سایت استخدام , برتریتن اخبار استخدامی امروز , استخدامی ادارات تهران , استخدام کارمند در تهران , استخدام نیروی کار در تهران , استخدام کار گر در تهران , استخدام فاري , آگهي استخدام شركت ها , استخدام دولتي , استخدام غير دولتي , استخدام روز , شغل يابي , كاريابي , معرفي شغل ها , كرمان , سايت بازار كار كرمان آگهی های استخدام روز دوشنبه3مهر 91 , استخدام روز دوشنبه3 مهر 91 , استخدام دوشنبه3 مهر 91 , آگهی استخدام روز دوشنبه3 مهر 91 , آگهی های استخدام روز دوشنبه3 /7/1391 , آگهی استخدام روز دوشنبه3 /7/1391 , استخدام روز دوشنبه3 /7/1391 , استخدام دوشنبه3 /7/1391 , استخدام3 /7/1391 , استخدامی3 /7/1391 , استخدامی روز دوشنبه3 مهر 91 , سایت ثبت نام , فرم استخدام شرکت , آگهی ثبت نام شر کت ها , jobyab.ir , استخدام مهر 91 , آگهی استخدام شرکت بهپرداز جهان , آگهی های استخدام روز دوشنبه 3 مهر91 , استخدام روز دوشنبه 3 مهر91 , استخدام دوشنبه 3 مهر91 , آگهی استخدام روز دوشنبه 3 مهر91 , آگهی های استخدام روز دوشنبه 3 /7/1391 , آگهی استخدام روز دوشنبه 3 /7/1391 , استخدام روز دوشنبه 3 /7/1391 , استخدام دوشنبه 3 /7/1391 , استخدام 3 /7/1391 , استخدامی 3 /7/1391 , استخدامی روز دوشنبه 3 مهر91 , استخدام مهر91 , فرم استخدامی 3 /7/1391 , آگهی های استخدام دوشنبه 3 مهر91 , دعوت به همکاری مهر91 , دعوت به همکاری امروز دوشنبه 3 مهر 91 , کاریابی اینترنتی , وبسایت کاریابی مهر 91 , آگهی و اخبار استخدام امروز دوشنبه3 مهر , نیازمندیها , نیاز مندیهای امروز دوشنبه 3 مهر 91 , نیازمندیهای دوشنبه 3 مهر 91 , سایت استخدامی , بهترین سایت استخدامی , جدیدترین اخبار استخدامی , دوشنبه جدیدترین اخبار استخدام , استخدامی دوشنبه 3 مهر , آگهی های استخدامی , بازار کار دوشنبه 3 مهر , دانلود نشریه , شماره 317 , دانلود نشریه بازار کار دوشنبه 3 مهر 91 , آگهی استخدام گوناگون , سایت نیازمندیها امروز , دوشنبه استخدام همشهری , نیازمندی همشهری , دانلود روزنامه همشهری , استخدام یهای همشهری , بازار کار و استخدام دوشنبه 3 مهر 91 , بازار کار بازار کار شنیه , نشریه همشهری نیازمندیها , گاهنامه استخدام , استخدامیهای همشهری , آگهی های استخدام دوشنبه 3 مهر , نیاز مندیهای روزنامه همشهری دوشنبه 3 مهر , نیاز مندیهای اصفهان , بازار کار اصفهان , اگهی استخدامی اصفهان , وبسایت استخدام اصفهان , آگهی های استخدام روزانه اصفهاناستخدام , آگهی های استخدام روز دوشنبه1 ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
سایت جاب یاب در بهمن ماه سال 90 تاسیس شد ه است فقط اخبار استخدامی را متشر می کند...و هیچ نوع مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در سایت نخواهد داشت پشتبانی سایت:09170389940
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فرصت هاي شغلي و استخدام
 • مراکز کاریابی و استخدام شهرهای ایران
 • اخبار استخدامی استان ها
 • استخدام براساس سطح تحصیلات
 • استخدام سازمان و ارگان ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13926
 • کل نظرات : 1881
 • افراد آنلاین : 32
 • تعداد اعضا : 5658
 • آی پی امروز : 261
 • آی پی دیروز : 456
 • بازدید امروز : 2,272
 • باردید دیروز : 8,455
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 46
 • بازدید هفته : 38,894
 • بازدید ماه : 133,361
 • بازدید سال : 1,776,592
 • بازدید کلی : 21,678,819
 • کدهای اختصاصی
  استخدام بازار کار نیازمندیها جاب یاب ای استخدام نیازمندیهای استخدام نیازمندیهای همشری نیازمندیهای خبر جنوب نیازمندیهای خراسان نیازمندیهای استخدام بازار کار امروز