loading...

Code Center

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون های ورزش

آخرین ارسال های انجمن

استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران5مهر91

ادمین جاب یاب بازدید : 605 چهارشنبه 05 مهر 1391 : 9:27 قبل از ظهر نظرات (0)

استخدام سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به منظور تکمیل کادر عملیاتی خود در سطح شهر تهران از میان افراد واجد شرایط، از طریق آزمون های ورزشی ، علمی (در سطح متوسطه و کتاب آتش نشان داوطلب)، معاینات جسمانی و مصاحبه تخصصی طی مراحل گزینش، تعداد ۳۰۰ نفر نیروی آتش نشان ” مرد ” ،((۲۵۰ نفر از طریق آزمون و ۵۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشکده علمی کاربردی سازمان آتش نشانی تهران و کارکنان قراردادی سازمان از طریق آزمون تخصصی)) ، براساس شرایط ذیل استخدام مینماید.

۲۵۰ نفر پذیرفته شدگان نهایی پس از طی آموزش ویژه آتش نشانی شامل: امداد و نجات بطور آزمایشی استخدام و پس گذراندن دوره آزمایشی در صورت رضایت از عملکرد آنها به استخدام رسمی سازمان درمی آیند.

الف) شرایط عمومی :

تابعیت و اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به یکی از ادیان رسمی کشور.
دارا بودن حداقل دیپلم کامل متوسطه یا پیش دانشگاهی.(در کلیه رشته ها)
عدم اشتهار به فساد اخلاقی و نداشتن پیشینه کیفری (سوء سابقه) برابر گواهی مراجع ذیصلاح.
دارا بودن حداقل سن ۱۸ سال و حداکثر ۲۵ سال (متولدین سالهای۷۳-۶۶)- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر تا سن ۲۷ سال (متولدین سالهای ۷۳-۶۴) مجاز به شرکت در آزمون می باشند.
دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه عمومی به استثناء معافیت پزشکی.
برخورداری از سلامت کامل روانی و آمادگی جسمانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر برابر گواهی پزشک معتمد سازمان. (مرکز معاینات نیروی انتظامی)

ب) شرایط اختصاصی :

دارا بودن حداقل ۱۷۰ سانتیمتر قد.
دارا بودن حداقل پنج سال سابقه سکونت دائم در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ.(پنج سال آخر سکونت تا کنون)
فرزندان شهداء، مفقودین، جانبازان از کار افتاده کلی، پرسنل قرادادی شهرداری تهران و دارندگان مدال طلای مسابقات جهانی در شرایط مساوی، از اولویت برخوردار می باشند.( با ارائه اصل معرفی نامه معتبر)
فرزندان کارکنان بازنشسته شهرداری تهران(حداکثر یک فرزند)در شرایط مساوی مشروط به کسب امتیاز لازم و متناسب با شرایط اختصاصی از اولویت برخوردار می باشند.

ج) مفاد آزمون :

آزمون ورزشی : حمل دوعدد خاموش کننده۶ کیلوگرمی در مسافت ۵۰متر(رفت و برگشت) ، انعطاف پذیری ، بارفیکس ، دو ۹×۴متر و دو ۵۴۰متر
آزمون علمی : دروس عمومی سال آخر متوسطه(ادبیات، معارف و زبان انگلیسی) ، دروس اختصاصی سه سال متوسطه( فیزیک ، شیمی ، ریاضی) ، تست هوش و شخصیت و کتاب آموزش آتش نشان داوطلب

توضیح: کتاب آموزش آتش نشان داوطلب در روز آزمون ورزشی توزیع میگردد. لازم به ذکر است فایل pdf کتاب مذکور در سایت سازمان آتش نشانی به نشانی زیر موجود می باشد .

۱۲۵٫tehran.ir

د) مدارک مورد نیاز در زمان حضور درآزمون ورزشی :

اصل شناسنامه عکسدار.
اصل آخرین مدرک تحصیلی.(دیپلم یا پیش دانشگاهی و یا بالاتر)
اصل کارت پایان خدمت و یا معافیت غیر پزشکی.
اصل کارت ملی .
یک قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید.
همراه داشتن کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت فرزندان شاهد و ایثارگران .
همراه داشتن اصل حکم کارگزینی جهت پرسنل بازنشسته و قراردادی شهرداری تهران.
همراه داشتن اصل معرفی نامه از وزارت ورزش و جوانان جهت قهرمانان ملی در کلیه رشته های ورزشی

ه) نحوه ثبت نام :

ثبت نام از تاریخ ۱۸/تیر ماه/۱۳۹۱ لغایت ۲۵ / تیر ماه/۱۳۹۱ بصورت اینترنتی در انتهای همین آگهی و یا از طریق آدرس  www.tehran.ir  انجام می پذیرد و در صورت عدم دسترسی به اینترنت از طریق دفاتر خدمات الکترونیک شهر تهران امکان پذیر می باشد.
واریز مبلغ ۲۰۰۰۰۰ ریال جهت ثبت نام بصورت اینترنتی (از طریق سامانه ثبت نام)پرداخت می گردد.( مبالغ پرداختی به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد )
پس از تکمیل ثبت نام اینترنتی شماره کارت و تاریخ آزمون ورزشی در سایت تعیین شده و قابل مشاهده می باشد.
داوطلبین می بایست راس ساعت تعیین شده و در تاریخ مقرر در کارت ورود به جلسه آزمون عملی(ورزشی) با به همراه داشتن لباس و کفش ورزشی مناسب به محل برگزاری آزمون به آدرس خیابان شوش- نرسیده به میدان شوش – خیابان هرندی- ورزشگاه شهید هرندی مراجعه نمایند.

تذکرات :

مراحل آزمون به ترتیب ابتدا آزمون عملی ( ورزشی ) و سپس آزمون علمی و تست سلامتی جسمانی می باشد. داوطلبینی مجاز به حضور در مرحله دوم ( حضور در آزمون علمی و دریافت کارت ) می باشند که در مرحله اول ( آزمون ورزشی ) امتیاز لازم را کسب نموده باشند.
داوطلبین به هنگام مراجعه جهت انجام آزمون ورزشی میبایست اصل مدارک در بند ” د ” را به همراه داشته باشند.
کلیه هزینه های معاینات پزشکی بر عهده داوطلبین میباشد که در مرکز معاینات نیروی انتظامی توسط داوطلب می بایست پرداخت گردد.
ساعت برگزاری آزمون در نوبت صبح ۸ و در نوبت عصر ۱۴ می باشد.

چنانچه در حین مراحل استخدام و پس از آن ثابت شود که هرگونه مدارک ارائه شده و یا اظهارات داوطلب خلاف واقع میباشد، از ادامه مراحل استخدام جلوگیری بعمل خواهد آمد.

برای ثبت نام الکترونیکی اینجا را کلیک کنید

برای دانلود کتاب آتش نشان داوطلب کلیک کنید

رقابت بیش از ۶۵۰۰ تن برای استخدام در آتش نشانی تهران

محمود دریایی در گفت‌وگو با خبرنگار «اجتماعی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه هر ساله یک آزمون استخدامی برای جذب نیروی آتش نشان برگزار می‌شود، اظهار کرد: از هفدهم تیرماه فراخوان ثبت نام اینترنتی شرکت در آزمون در اینترنت منتشر شد که در پی آن شش هزار و ۸۹۸ نفر برای شرکت در این آزمون و استخدام در آتش‌نشانی ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه شرایط پذیرش داوطلبان برای دارندگان مدرک زیر فوق دیپلم داشتن سن ۲۵ سال کمتر و برای داوطلبان بالای مدرک فوق دیپلم داشتن سن ۲۷ سال کمتر الزامی است، اظهار کرد: همچنین کلیه دارندگان گواهی‌نامه پایه یک رانندگی که حداکثر ۲۷ سال سن دارند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.

وی با بیان اینکه تمامی ثبت نام کنندگان در این مرحله از آزمون مرد هستند، خاطرنشان کرد: فعلا برنامه‌ای برای جذب و استخدام آتش نشان زن در سازمان نداریم.

مدیر هسته گزینش حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران همچنین با بیان اینکه این آزمون در ۱۸ روز کاری برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در دو نوبت صبح و عصر روند برگزاری آزمون ادامه خواهد داشت.

دریایی دارا بودن قد حداقل ۱۷۰ سانتی متر را از شرایط پذیرش در آزمون برشمرد و گفت: افرادی که ثبت‌نام کرده‌اند پس از ورود به مراحل آزمون از آنان تست پزشکی برای سلامت ظاهری گرفته می‌شود.

مدیر هسته گزینش حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران هدف از این آزمون را این دانست که علاوه بر اینکه پزشکان متوجه وجود خالکوبی یا تاتو در بدن افراد می‌شوند، در صورتی که آنان به عارضه قلبی نیز مبتلا باشند تیم پزشکی در تمام مراحل انجام آزمون ورزشی آنان را همراهی خواهد کرد.

مدیر هسته گزینش حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی ورزشی سازمان آتش نشانی تهران در پنج مرحله گفت: انعطاف‌پذیری، دوی چهار در ۹، بارفیکس، دو صد متر با حمل دو کپسول شش کیلوگرمی و دو استقامت ۵۴۰ متری از مفاد این آزمون است.

پذیرش دو هزار نفر در مرحله اول

دریایی با بیان اینکه از میان شرکت کنندگان در مرحله اول آزمون که همان آزمون استخدامی ورزشی است دو هزار نفر برای شرکت در مرحله علمی معرفی می‌شوند، اظهار کرد: داوطلبانی که در دوره اول پذیرفته شوند می‌توانند در روزهای ۱۱ و ۱۲ مهرماه به سایت ۱۲۵ مراجعه کرده و با وارد کردن کد پیگیری از پذیرفته شدن خود در آزمون باخبر شوند.

دریایی با بیان اینکه این آزمون در روز ۱۴ مهرماه با همکاری سازمان سنجش در مدرسه البرز برگزار می‌شود، به ایسنا گفت: پذیرفته شدگان پس از اطلاع از قبولی خود می‌توانند از همان سایت ۱۲۵ کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

مدیر هسته گزینش حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران اضافه کرد: در نهایت پس از برگزاری آزمون علمی،‌نمرات علمی و عملی شرکت کنندگان با یکدیگر جمع شده و سرانجام ۲۵۰ تن از شرکت کنندگان که دارای بیشترین امتیاز شده بودند، ‌برای استخدام و گذراندن سایر دوره‌ها در آتش نشانی جذب می‌شوند.

وی ادامه داد: ۲۵۰ نفر جذب شده توسط مرکز معاینات استخدامی ناجا معاینه شده و پس از تایید سلامت جسمانی به حوزه گزینش حوزه خدمات شهری معرفی می‌شوند.

به گفته مدیر هسته گزینش حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران افراد پذیرفته شده پس از طی این مراحل دوره‌ای حدودا سه ماهه را در مرکز آموزش ایثارگران آتش نشانی طی می‌کنند و پس از آن نیز به ایستگاه‌های ۹۶ گانه آتش نشانی پایتخت اعزام می‌شوند.

به گزارش ایسنا، در جریان برگزاری آزمون ورزشی استخدامی آتش نشانی تهران خوشزاد مدیرعامل سازمان آتش نشانی و همچنین عبداللهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران از روند برگزاری این آزمون بازدید کردند.


ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
سایت جاب یاب در بهمن ماه سال 90 تاسیس شد ه است فقط اخبار استخدامی را متشر می کند...و هیچ نوع مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در سایت نخواهد داشت پشتبانی سایت:09170389940
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فرصت هاي شغلي و استخدام
 • مراکز کاریابی و استخدام شهرهای ایران
 • اخبار استخدامی استان ها
 • استخدام براساس سطح تحصیلات
 • استخدام سازمان و ارگان ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13926
 • کل نظرات : 1881
 • افراد آنلاین : 27
 • تعداد اعضا : 5658
 • آی پی امروز : 385
 • آی پی دیروز : 437
 • بازدید امروز : 3,474
 • باردید دیروز : 2,752
 • گوگل امروز : 15
 • گوگل دیروز : 46
 • بازدید هفته : 6,226
 • بازدید ماه : 144,553
 • بازدید سال : 1,787,784
 • بازدید کلی : 21,690,011
 • کدهای اختصاصی
  استخدام بازار کار نیازمندیها جاب یاب ای استخدام نیازمندیهای استخدام نیازمندیهای همشری نیازمندیهای خبر جنوب نیازمندیهای خراسان نیازمندیهای استخدام بازار کار امروز