loading...

Code Center

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

اطلاعیه شماره پنج : اعلام نتایج آزمون استانداری زنجانبه اطلاع كلیه داوطلبان عزیز می‌رساند، نتایج اولیه آزمون استخدامی استان استخراج و برای تایید به معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست

آخرین ارسال های انجمن

آخرین اخبار استخدام استانداری های استان های مختلف کشور12مهر91

ادمین جاب یاب بازدید : 16449 چهارشنبه 12 مهر 1391 : 15:29 بعد از ظهر نظرات (0)

اطلاعیه شماره پنج : اعلام نتایج آزمون استانداری زنجان

به اطلاع كلیه داوطلبان عزیز می‌رساند، نتایج اولیه آزمون استخدامی استان استخراج و برای تایید به معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری ارسال گردیده كه با توجه به حجم بالا و تراكم آزمون‌های استخدامی سراسر كشور نیاز به صرف زمان لازم برای بررسی و تایید معاونت مذكور می‌باشد. لذا پس از دریافت تاییدیه نتایج سه برابر ظرفیت متعاقبا از طریق وب گاه استانداری  اعلام می‌گردد.

 

اطلاعیه استانداری آذربایجان غربی - 9 مهر 91:

رایزنی ها بامعاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در حال انجام میباشد، به محض وصول خبر برگزاری آزمون مراتب از طریق این وب سایت به اطلاع کلیه دواطلبان رسانده خواهد شد.
استانداری آذربایجان غربی

 

استانداری آذربایجان غربی - 14 شهریور 91:

اطلاعیه جدید استانداری آذربایجان غربی

داوطلبان عزیز مجوز برگزاری آزمون از طرف معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس جمهور صادر می شود. لذا به محض حصول نتیجه مراتب از طریق همین سایت به اطلاع شما خواهد رسید. هر هفته روزهای شنبه آخرین اخبار و اطلاعیه ها را از طریق همین سایت ( سایت  ای سرویس پرتال ) مشاهده نمایید.

استانداری آذربایجان غربی

 

استانداری لرستان - 7 شهریور 91:

اطلاعیه شماره 3آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان لرستان


به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی استان لرستان می رساند علی رغم پیگیری های مکرر و اعلام آمادگی استانداری جهت برگزاری آزمون استخدامی ، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تاکنون مجوز وتاریخ برگزاری آزمون را صادر ننموده است(در سطح کشور). لذا داوطلبان گرامی می بایست جهت کسب اطلاع از زمان برگزاری ودریافت کارت ورود به جلسه آزمون روزهای یکشنبه و دوشنبه هرهفته به سایت استانداری به آدرس: www.ostan-lr.ir و یا سایت ثبت نام آزمون به نشانی : lorestan.namnevisi.com مراجعه نمایند 

استانداری اصفهان - 1 شهریور 91:

در اجرای بخشنامه شماره 200/84597مورخ 1388/9/8معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور مبنی بر تایید آزمون‌های استخدامی توسط آن معاونت، فهرست اولیه دریافت مدارك شركت‌كنندگان در آزمون استخدامی مورخ 1391/3/26استان اصفهان پس تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

استانداری اصفهان:

نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در تاریخ ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۱ اعلام خواهد گردید.

كلیه داوطلبان آزمون استخدامی استان اصفهان كه اسامی آنها در فهرست اولیه این آزمون درج شده است (فهرست اولیه آزمون تا پایان مرداد ماه از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد) لازم است از تاریخ 1391/6/4 لغایت 1391/6/8 مطابق جدول زمانی ذیل به نشانی اصفهان – خ مشتاق- پارك اداری سلمان فارسی- ساختمان شماره 3 استانداری اصفهان- طبقه زیرزمین مراجعه نمایند.
بدیهی است عدم مراجعه در مهلت مقرر به منزله انصراف داوطلب از ادامه فرآیند بررسی و پذیرش احتمالی در آزمون خواهد بود.
لازم به ذكر است فهرست مذكور به منزله قبولی داوطلبان نبوده و صرفاً پس از بررسی مدارك نفرات اصلی در صورت داشتن شرایط جهت سیر مراحل بعدی معرفی خواهند شد.

مدارك لازم:
1- تصویر برگ درخواست شغل تكمیل شده هنگام ثبت نام در آزمون
2-اصل شناسنامه همراه با تصویر تمام صفحات آن
3- اصل كارت ملی همراه با تصویر آن
4- اصل مدرك تحصلی همراه با تصویر آن - اصل به همراه تصویر پایان طرح مشمولین خدمت پزشكان و پیراپزشكان (رشته های اجباری)
5- اصل كارت پایان خدمت یا معافیت دائم همراه با تصویر آن (برای آقایان)
6- اصل مدرك مربوط به ایثارگری و تصویر آن
7- اصل مدارك مربوط به معلولیت به همراه تصویر آن
8- مدارك مربوط به سوابق خدمتی
9- یك قطعه عكس تمام رخ 4*3 جدید
10- مدارك دال بر بومی بودن
11- یك برگ پوشه فنردار

استانداری قم:

به اطلاع داوطلبین محترم می رساند نتایج اولیه آزمون استخدامی در استان استخراج شده و برای تایید به معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری درحال ارسال بوده كه با توجه به حجم بالا و تراكم آزمونهای استخدامی سراسر كشور نیاز به صرف زمان لازم برای بررسی و تایید معاونت مذكور می باشد. لذا پس از دریافت تاییدیه نتایج 3 برابر ظرفیت متعاقبا از طریق وب گاه استانداری نتایج اعلام می گردد.

استانداری خوزستان:

نتایج آزمون استخدامی استانداری و ادارات دولتی خوزستان دو هفته دیگر اعلام می شود.

مدیرکل منابع استانی و تحول اداری استانداری خوزستان در همین زمینه در گفت و گو با خبرنگار خوزنیوز اظهار داشت: نتایج اولیه آزمون بدست آمده و پس از آن اطلاعات لازم استخراج خواهد شد و اطلاعات استخراج شده در اختیار معاونت پشتیبانی و توسعه منابع استانی قرار داده خواهد شد.

عبدالعلی امیدی ادامه داد: در صورتی که مشکلی بوجود نیاید نتایج آزمون حداکثر ظرف دو هفته آینده اعلام خواهد شد.

لازم به یادآوری که مرحله نخست آزمون استخدامی استانداری و اداره های دولتی با حضور هزاران تحصیل کرده بیکار و جویای شغل در ۲۷ خرداد سال جاری در اهواز برگزار شده بود.

 

استانداری اردبیل:

با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان ، به منظور اطلاع از تاریخ صدور کارت ورود به جلسه و تاریخ آزمون از تاریخ ۹۱/۰۵/۳۰  به سایت استانداری مراجعه فرمائید.

استانداری آذربایجان شرقی:

پیرو اطلاعیه قبلی، برابر اعلام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، زمان برگزاری آزمون استخدامی سراسری استان‌ها به تعویق افتاده است. کلیه متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون، در تاریخ پانزدهم و سی‌ام هر ماه، به سامانه اینترنتی استانداری به آدرس ostan-as.gov.ir یا www.estekhdamazsh.ir مراجعه نمایند. شایان ذکر است اطلاع‌رسانی در خصوص آزمون صرفاً از طریق سامانه‌های اینترنتی مذکور صورت می‌پذیرد.

استانداری آذربایجان غربی:

به اطلاع کلیه داوطلبان عزیز می رساند با توجه به تغییر زمان آزمون و بنا به درخواست داوطلبان برای ایجاد فرصت مطالعه، تاریخ بررسی اولیه مدارک و صدور کارت در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.داوطلبان عزیز می توانند شنبه هر هفته به سایت ما مراجعه و از آخرین اطلاعیه ها باخبر شوند.

 

استانداری گیلان:

پیرو نامه شماره ۱۱۴۵۳/۶/۸۰ مورخ ۲۲/۳/۹۱ در خصوص آگهی استخدامی استانداری برای دستگاههای اجرایی استان که مقرر بود آزمون آن در تاریخ ۲۳/۴/۹۱ برگزار گردد می رساند  ،  باتوجه به اعلام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور مبنی بر تغییر آزمون فوق به زمانی دیگر ، بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم می رساند زمان جدید برگزاری آزمون از طریق سایت استانداری گیلان ، صدا و سیمای مرکز گیلان و مطبوعات و خبرگزاری های استان متعاقبا” اعلام خواهد شد .

استانداری کرمانشاه:

سرپرست دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری کرمانشاه گفت: ۲۶۰ نفر از ۹ هزار ثبت نامی در آزمون استخدام کرمانشاه پذیرش می شوند که نتیجه آزمون تا پایان تیرماه سال جاری به اطلاع شهروندان خواهد رسید.
معارف فلاحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: حدود ۹ هزار نفر فارغ التحصیل دانشگاهی داوطلب استخدام در دستگاههای دولتی شهرستان های استان در این آزمون شرکت کرده اند در حالی که ۲۶۰ نفر استخدام می شوند.
وی درادامه بیان داشت: استانداری کرمانشاه برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود و سایر دستگاه های اجرایی استان طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری از محل مجوز استخدامی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس
جمهور تعداد ۲۶۰ نفر از افراد واجدین شرایط و دارای مدرک دانشگاهی را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی و گزینش به صورت پیمانی استخدام می کند.
وی اداره کل بهزیستی، اداره کل گمرکات، ادره کل راه و شهرسازی، اداره کل حفاظت محیط زیست، اداره کل ثبت احوال، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل ثبت اسناد و املاک و استانداری را به عنوان دستگاه هایی نام برد که داوطلبان برای کسب آن به رقابت پرداختند.
وی تصریح کرد: ۳ برابر ظرفیت خواسته شده در دستگاهها افراد پذیرفته می شوند که در نهایت پس از مصاحبه حضوری مناسب ترین فرد برای شغل مورد نیاز پذیرفته و به کار گمارده می شود.
وی در ادامه گفت: داوطلبین پذیرفته شده در آزمون کتبی و شفایی پس از طی مراحل قانونی بر اساس قانون خدمات کشوری حقوق و دستمزد دریافت می کنند.
گفتنی است، سهمیه استان کرمانشاه برای استخدام ۲۰۰۰ نفر اعلام شده است که آزمون های استخدامی برای جذب نیرو در آینده انجام خواهد شد.

استانداری زنجان:

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند زمان اعلام نتایج آزمون، هفته آخر تیر ماه خواهد بود. زمان دقیق آن متعاقبا از طریق این وب سایت اعلام خواهد شد.

استانداری آذربایجان شرقی:

برابر اعلام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سراسری استان‌ها به تعویق افتاده است. کلیه متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاع از زمان دقیق برگزاری آزمون، در تاریخ ۹۱/۴/۲۵ به سامانه اینترنتی استانداری به آدرس ostan-as.gov.ir یا www.estekhdamazsh.ir مراجعه نمایند.

استانداری مازندران:

به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی  دستگاههای اجرایی استان مازندران می رساند، با توجه به اعلام سراسری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تاریخ و زمان توزیع کارت و آزمون استخدامی به تعویق افتاد. هرگونه اطلاع رسانی در خصوص تاریخ و زمان جدید توزیع کارت و آزمون استخدامی متعاقباً از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید.

استانداری قزوین:

تاریخ برگزاری و زمان توزیع کارت آزمون استخدام پیمانی دستگاه های اجرایی استان قزوین به تعویق افتاد.
به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به اعلام سراسری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تاریخ و زمان توزیع کارت و آزمون استخدامی پیمانی دستگاه های اجرایی استان به زمان دیگری موکول شد.
پیش از این قرار بود در روزهای نوزدهم و بیستم تیرماه کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بین داوطلبان توزیع و روز بیست و
سوم تیر آزمون استخدام پیمانی دستگاه های اجرایی استان برگزار شود که این مهم با اعلام معاونت توسعه مدیریت سرمایه انسانی رئیس جمهور به تعویق افتاد.
تاریخ جدید توزیع کارت و روز آزمون استخدام پیمانی دستگاه های اجرایی متعاقباً اعلام خواهد شد و داوطلبان ضمن عدم مراجعه به
دستگاه ها برای دریافت کارت با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی استانداری قزوین به نشانی WWW.ostan-qz.ir از تاریخ جدید توزیع کارت آزمون مطلع شوند.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
سایت جاب یاب در بهمن ماه سال 90 تاسیس شد ه است فقط اخبار استخدامی را متشر می کند...و هیچ نوع مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در سایت نخواهد داشت پشتبانی سایت:09170389940
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فرصت هاي شغلي و استخدام
 • مراکز کاریابی و استخدام شهرهای ایران
 • اخبار استخدامی استان ها
 • استخدام براساس سطح تحصیلات
 • استخدام سازمان و ارگان ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13926
 • کل نظرات : 1881
 • افراد آنلاین : 34
 • تعداد اعضا : 5658
 • آی پی امروز : 466
 • آی پی دیروز : 456
 • بازدید امروز : 6,196
 • باردید دیروز : 8,455
 • گوگل امروز : 18
 • گوگل دیروز : 46
 • بازدید هفته : 42,818
 • بازدید ماه : 137,285
 • بازدید سال : 1,780,516
 • بازدید کلی : 21,682,743
 • کدهای اختصاصی
  استخدام بازار کار نیازمندیها جاب یاب ای استخدام نیازمندیهای استخدام نیازمندیهای همشری نیازمندیهای خبر جنوب نیازمندیهای خراسان نیازمندیهای استخدام بازار کار امروز