loading...

Code Center

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

شهرداری کرج درنظر دارد به استناد مجوز شماره ۲۷۸۱/۹۱/۳۰/۳/ش مورخ ۴/۵/۹۱ شورای محترم اسلامی شهر کرج تعداد ۱۶۰ نفر از داوطلبان مرد و زن بومی واجد شرایط ذیل را درسطح کارشناسی و بالاتر پس از بررسی مدارک و

آخرین ارسال های انجمن

استخدام شهرداریها مهر91

ادمین جاب یاب بازدید : 694 شنبه 15 مهر 1391 : 9:12 قبل از ظهر نظرات (0)

شهرداری کرج درنظر دارد به استناد مجوز شماره ۲۷۸۱/۹۱/۳۰/۳/ش مورخ ۴/۵/۹۱ شورای محترم اسلامی شهر کرج تعداد ۱۶۰ نفر از داوطلبان مرد و زن بومی واجد شرایط ذیل را درسطح کارشناسی و بالاتر پس از بررسی مدارک و درصورت کسب امتیاز لازم و طی مراحل گزینش به صورت قرارداد موقت در چهارچوب مقررات استخدامی مستخدمین موقت شهرداریها تا پایان سالجاری بکارگیری نماید . ضمناً ، زمان ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۲۶/۶/۹۱ لغایت ساعت ۲۴ روز پنج شنبه  مورخ ۳۰/۶/۹۱ خواهد بود و زمان ثبت نام اولویت و تاثیری در پذیرش نهایی نخواهد داشت .

الف : شرایط عمومی استخدام :

 • تابعیت جمهوری اسلامی ایران .
 • حداقل هجده و حداکثر سی و پنج سال تمام سن تا زمان انتشار آگهی.
 • انجام خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .
 • اعتقاد به مبانی جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی .
 • تدین و عاملیت به احکام اسلام یا پیروی یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی .
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر .
 • عدم محکومیت به محرومیت از حقوق اجتماعی .
 • داشتن توانایی جسمی و روانی متناسب با شغل مورد تقاضا.
 • عدم تجاهر به فسق و داشتن شایستگی اخلاقی لازم و حسن سابقه .
 • عدم اشتغال در سایر موسسات دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و عدم بازخرید سنوات و بازنشستگی
  (اعم از کارگری و یا کارمندی ) .
 • داشتن مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های تحصیلی مورد نیاز الزامی است .
 • داشتن شرایط بومی مندرج در بند اول فرم امتیازات .

 ب : مدارک موردنیاز :

۱-تکمیل فرم اطلاعات درخواستی مندرج در سایت .
۲-تصویر آخرین مدرک تحصیلی .
۳-تصویر پشت و رو کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( ویژه برادران ) .
۴-تصویرصفحه اول شناسنامه ( درصورت داشتن توضیحات ، تصویر صفحه آخرشناسنامه ارسال گردد) .
۵-اصل رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۱۰۰۰۰۰ ریال به حساب جاری شماره ۷۰۰۷۸۵۳۱۳۷۹۵ نزد بانک شهر شعبه میدان توحید بعنوان حق ثبت نام داوطلبان ( برای  داوطلبین  ایثارگر ۵۰ درصد مبلغ مذکور و فرزندان شاهد معاف از پرداخت وجه می باشند و فرزندان شاهد به جای شماره فیش پرداختی کد ایثارگری درج گردد) .
۶-دوقطعه عکس ۴×۳ جدید با درج مشخصات داوطلب در ظهر آن ( یک قطعه عکس برروی برگ درخواست شغل الصاق گردد ).
۷-تکمیل و ارسال کلیه مدارک و مستندات مربوط به فرم امتیاز بندی  .

ج : نحوه ارسال مدارک :

داوطلبان واجد شرایط می توانند پس از تکمیل اطلاعات مندرج در سایت مدارک مورد نیاز را پس از اعلام قبولی درسایت ،حداقل ۵ برابر ظرفیت حداکثر تا پایان وقت اداری تعیین شده درسایت از طریق پست سفارشی به نشانی کرج میدان توحید ، بلوار هفت تیر ، ساختمان مرکزی شهرداری کرج طبقه اول – مدیریت امور اداری و سرمایه انسانی ارسال نمایند .
تبصره: تاریخ ارسال مدارک پنج برابر ظرفیت واجدین شرایط از طریق سایت اعلام خواهد گردید.

د : سایر شرایط :

۱-ایثارگران شامل جانبازان و آزادگان و افراد خانواده معظم شهدا ، اسرا و مفقودین و همچنین رزمندگان که حداقل ۶ ماه متوالی یا ۹ ماه متناوب بطور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشته اند به شرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه از جمله مصوبات شورای امور اداری و استخدامی کشور از اولویت مقرر قانونی بهره مند خواهند گردید ( استناد قانونی) .
۲-بسیجیانی که حداقل ۴ سال سابقه عضویت فعال و مستمر در گردانهای عاشورا داشته باشند در شرایط مساوی با داوطلبان غیرایثارگر در اولویت خواهند بود . ( مستندات قانونی ) .
۳-معلولین عادی بشرط دارابودن شرایط مذکور در آگهی از سهمیه قانونی مربوطه بهره مند خواهند بود .
۴-مشمولین بندهای ۱، ۲و۳ تذکرات ( ایثارگران ، بسیجیان و معلولین عادی ) ضروری است گواهی خود را از مراجع ذیصلاح ( بنیاد شهید و امورایثارگران - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – امور جهادگران وزارت جهادکشاورزی    وسازمان بهزیستی ) حسب مورد اخذ و همراه سایر مدارک ارسال دارند . گواهی جانبازان حتماً باید با قید درصد جانبازی به تایید بنیاد شهیدو امور ایثارگران  ذیربط رسیده باشد .
۵-پذیرفته شدگان نهایی در مسابقه استخدامی باید حداکثر یک ماه پس از اعلام نتیجه گواهی تاییدیه تحصیلی خود را ارائه نمایند .
۶-مصاحبه تخصصی در زمینه شغل موردتقاضا توسط کارگروه تخصصی مربوطه در صورت داشتن شرایط و امتیاز مساوی متقاضیان .
۷-کلیه پذیرفته شدگان نهایی امتیازبندی ملزم به طی دوره آموزشی دوماهه مرتبط با شغل مورد تقاضا می باشند و درصورت موفقیت در طی دوره، شروع بکار آنان پس از اعلام نظر مثبت هسته گزینش امکانپذیر خواهد بود.

 هـ : تذکرات :

۱-به مدارک ناقص یا مدارکی که پس از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد .
۲-وجوه پرداختی بابت ثبت نام و مدارک ارسالی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد و ثبت شماره فیش واریزی جهت ورود به سامانه ضروری است.
۳-محاسبه امتیازات فقط براساس بندهای مربوطه در فرم های ارائه شده در سایت صورت پذیرفته و نحوه گزینش نیز مطابق با حداکثر امتیاز مکتسبه انجام خواهد شد .
۴-افرادی که بیش از یک بار ثبت نام نمایند از روند مسابقه استخدامی حذف خواهند شد .
۵-تکمیل فرم درخواست شغل با دقت و صحت اطلاعات و امتیازات الزامی بوده و در صورت مغایرت در مستندات و اطلاعات از روند مسابقه حذف خواهد شد .
۶-فرم های امتیازبندی و درخواست شغل قابلیت اصلاح مجدد در سایت را ندارد لذا رعایت دقیق موارد در زمان ثبت کاملاً ضروری می باشد .
۷-امتیاز مکتسبه هیچ گونه حقی را از لحاظ جذب و بکارگیری ایجاد نمی نماید و نتیجه نهایی پس از بررسی کمیته پرسنلی و تطبیق مستندات و مدارک با امتیازات داده شده و براساس رتبه اخذ شده اعلام می گردد .
۸-هر متقاضی فقط برای یک شغل می تواند ثبت نام نماید. (براساس رشته های تحصیلی مورد نیاز شهرداری ذکر شده در جداول ذیل)
۹-با توجه به اینکه بکارگیری بصورت قراردادی موقت می باشد شهرداری هیچگونه تعهدی در رابطه با تمدید قرارداد منعقده و ارتقاء شغلی و مزایای مندرج در آیین نامه استخدامی را نخواهد داشت .
۱۰-هر گونه تمدید قرارداد با توجه به نیاز شهرداری به رشته تخصصی پذیرفته شده به رضایت از نحوه عملکرد و تایید مدیر مربوطه و تایید کمیته پرسنلی که در صورت تامین اعتبار در بودجه مصوب سالیانه خواهد بود .
۱۱-ارائه سابقه بیمه پردازی افرادی که سابقه فعالیت در بخش خصوصی داشته باشند ضروری می باشد.

 و : زمان اعلام نتایج :

زمان اعلام نتایج متعاقباً از طریق سایت شهرداری به اطلاع خواهد رسید .

کاربر گرامی:  لطفا جهت ثبت نام از مرورگر IE  ورژن ۷ و بالاتر استفاده نمایید.

روی عکس ها کلیک کنید

لطفا برای ادامه روند ارسال اطلاعات استخدامی خود اینجا کلیلک نمایید .

لینک جدید برای ثبت نام شما.

اطلاعیه ی ۱۲ شهریور ۹۱:

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های کشور ۱۴تا ۱۸ شهریورماه جاری صورت می گیرد.
داوطلبان برای کنترل اطلاعات خود پس از این تاریخ اقدام و از تماس با سازمان سنجش، استانداری های مربوطه، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور خودداری کنند.
با توجه به برگزاری سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری های کشور در هفت استان کشور، جزئیات برگزاری این آزمون شامل نحوه صدور و دریافت کارت ورود به جلسه در زمان مناسب از طریق رسانه های ملی و استانی به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
آزمون استخدامی شهرداریها، ۲۸ مهرماه سالجاری در هفت استان آذربایجان غربی، سمنان، قم، کردستان، کرمان، گلستان و مرکزی برگزار می شود.

اطلاعیه ی ۲ شهریور ۹۱:

سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی شهرداری‌های کشور دراستانهای قم، کرمان، مرکزی، گلستان، آذربایجان غربی، سمنان، کردستان و البرز می‌رساند با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام آزمون مذکور امروز چهارشنبه ۱/۶/۱۳۹۱ به پایان می‌رسد، بر اساس هماهنگی‌ بعمل آمده، مهلت ثبت‌نام آزمون مذکور تا روز یکشنبه ۵/۶/۱۳۹۱ تمدید می‌گردد. لذا داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در آزمون مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند

هر سوالی در باره ی ثبت نام دارید در بخش کامنت ها بپرسید…سایت ای-استخدام،جوابگوی سوالات شما درباره ی استخدام شهرداری می باشد.

اطلاعیه ۲۸ مرداد ۹۱:

تذکر بسیار مهم:  تنها افرادی که تا پایان مهلت ثبت نام آزمون واجد شرایط بوده ومدارک تحصیلی ، گواهینامه پایه یکم رانندگی وکارت پایان خدمت خود را دریافت نموده اند حق شرکت در آزمون استخدامی را دارند.

۱- آگهی استخدامی استان قم

۲- آگهی استخدامی استان آذربایجان غربی

۳- آگهی استخدامی استان البرز

۴- آگهی استخدامی استان گلستان

۵- آگهی استخدامی استان کرمان

۶- آگهی استخدامی استان سمنان

۷- آگهی استخدامی استان کردستان

۸- آگهی استخدامی استان مرکزی

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی رشته شغلی آتش نشان و آتش راننده ضروری است پیش از اقدام به ثبت نام، دستورالعمل آزمون عملی و تخصصی این رشته را به دقت مطالعه نموده و در صورت دارا بودن توانمندیها وکلیه شرایط لازم اقدام به ثبت نام نمایند.

دریافت فایل دستورالعمل آزمون عملی آتش نشانی

پاسخ سوالات شما:

درباره ی سوالاتتون باید بگم که مانند همه ی آزمون های دیگه،اولا کسانی که سربازیشون تموم شده و کارت پایان خدمت ندارن،میتونن ثبت نام کنن-دوما کسایی که فارغ التحصیلیشون تا آخر این ماه هست هم میتونن!سوما من روز اول نوشتم،افراد غیر بومی میتونن ثبت نام کنن،اما برای استخدام نمیرن توی اولویت و در آخر نمیشه برای دو تا کار همزمان درخواست داد.به غیر از بومی بودن،بقیه ی چیزایی که نوشتم،در همه ی آزمونها مشترک هستش.

بازم سوالی بود یا همینجا بنویسید یا به info@e-estekhdam.com ایمیل کنید.

ثبت نام:

شهرداری های استان های قم – کرمان – مرکزی (اراک) – گلستان – آذربایجان غربی – سمنان – کردستان و البرز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز طبق مفاد آیین نامه استخدام پیمانی و دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاههای اجرایی و به استناد نامه شماره ۱۴۷۳۶/۲۲۴ مورخ ۳۱/۳/۸۹ ۱۳معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور ، افراد واجد شرایط رااز طریق آزمون توانمند یهای عمومی ،تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.مشاغل مورد نیاز هر استان براساس جدول هر یک از استانها می باشد.
۱-قم      ۲-کرمان    ۳-مرکزی(اراک)   ۴- گلستان     ۵-آذربایجان غربی   ۶- سمنان    ۷- کردستان   ۸- البرز

دریافت جدول های ترکیب سوالات آزمون استخدامی برای هفت استان کشور

شرایط عمومی داوطلبان استخدام :
- تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشورمصرحدرقانون اساسی.
- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
- اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران.
- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم ازخدمت .(تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون)
- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر .
- داشتن سلامت جسمانی  و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی .
-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

شرایط اختصاصی استخدام :
داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر۳۵ سال تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون.حداکثرسن داوطلبان ا ستخدام درپست آتش نشان ۲۵ سال و پست آتش نشان (راننده) ۳۰ سال می باشد.
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل )از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ )به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.
ب- اعضای خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها ، جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی باشند شامل : )همسر، فرزندان، پدر، مادر،خواهر و برادر( تا میزان ۵ سال
تبصره – آزادگان عزیز از شرط سن معاف می باشند.
د – داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و مو سسات و شرکت های دولتی ،‌بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها ، شرکت های بیمه ،‌شهرداری ها وموسسات وشرکتهای تابعه و وابسته به آن و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ،‌نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان خدمت غیر رسمی آن ها.

نحوه ثبت نام  ومدارک مورد نیاز
* (الف)ثبت نام از داوطلبان  واجد شرایط صرفاً از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  و به صورت اینترنتی  انجام می شود و در این مرحله نیازی به ارسال مدارک نیست .
۱- تکمیل فرم تقاضای استخدام (برگ درخواست شغل) در سایت مذکور از تاریخ ۲۴/۵/۹۱ لغا یت ۱/۶/۹۱ پایان مهلت ثبت نام
۲- ارسال عکس : داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴ ×۳  خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .
۳-واریز وجه به مبلغ  ۰۰۰/۲۰۰  ریال برای داوطلبان آزاد و داوطلبان سهمیه ایثار گری مبلغ ۰۰۰/۱۰۰ ریال را بصورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور.
(ب) قبول شدگان آزمون استخدامی می بایست مدارک ذیل را بر اساس اعلام و زمانبندی کمیته اجرایی آزمون استان به دفتر امور شهری استانداریها تحویل دهند.
۱-تصویر آخرین مدرک تحصیلی .
۲-تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه(درصورت داشتن توضیحات، تصویرصفحه آخر)
۳-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت دایم (ویژه برادران و تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون)
۴-تصویرپشت وروی کارت ملی
۵-مدارک دال بر ایثارگری ،بومی ومعلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط .
۶-سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت.
۷-اصل رسید واریز وجه الکترونیکی مبنی بر پرداخت حق شرکت درآزمون.
۸- ۳ قطعه عکس ۴*۳ جدید، تمام رخ، پشت نویسی شده.
۹-تصویر گوهینامه پایه یکم رتنندگی جهت قبول شدگان در پست آتش نشان(راننده) (تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون)

نکات مهم ثبت نام :
- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمائید .
- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات ، فرم تقاضای استخدام را چاپ و نزد خود نگهداری کنند .
- شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تائید پرداخت وجه ثبت نام، عیناً وارد نمائید .
- قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند . بدیهی است مدارک ارسالی و هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. ملاک تاریخ ارسال مدارک ، رسید پستی می باشد.
-توجه: آن دسته از داوطلبانی که تا پایان مهلت ثبت نام واجد شرایط و دارای مدارک معتبر از نظر مدرک تحصیلی،کارت پایان خدمت وظیفه عمومی،گواهینامه رانندگی و… بوده اند حق شرکت در آزمون استخدامی را دارند.
تبصره :
مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان واجد شرایط می بایست در فرصت تعیین شده از طریق سایت مذکور ثبت نام نمایند .

زمان توزیع کارت:
زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
مواد آزمون عبارتند از:
الف- آزمون توانمند یهای عمومی شامل: ۱-زبان و ادبیات فارسی۲- زبان انگلیسی عمومی۳- ریاضی و آمار مقدماتی۴- فناوری اطلاعات۵- معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی شهرداریها ، که به تعداد ۱۰۰ سوال چهارگزینه ای طراحی خواهد شد.
تبصره:
اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع میشود.
ب- آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی و پست سازمانی مورد درخواست داوطلب میباشد.
ج-داوطلبان  رشته های شغلی که در شرا یط احراز آن مدرک تحصیلی دیپلم پیش بینی شده است آزمون تخصصی ندارند.
د- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان علاوه بر موفقیت در آزمون عمومی وتخصصی ( حسب مورد ) می بایست در آزمون عملی نیزشرکت نمایند.داوطلبانی که در این آزمون فاقد شرایط و توانایی لازم برای شغل آتش نشان تشخیص داده شوند ،بدون توجه به نمرات آزمون عمومی و تخصصی حذف خواهند شد.

تذکرات:
ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان عزیز انقلاب اسلامی و رزمندگانی که حداقل ۹ ماه متوالی و یا ۱۲ ماه متناوب از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ به طور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشته اند ، و نیز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی به شرح ذیل برخوردار خواهند بود.
از کل مجوز استخدام هر شهرداری۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی اختصاص داردکه۲۵درصدآن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۵۰درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارندتعلق خواهد گرفت و۵درصدباقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان آنان اختصاص خواهد داشت. ضمناً ۲۵درصد سهمیه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۲۵درصد که ازسوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و فرزندان تمامی جانبازان که از سوی بنیادمذکور معرفی نشده اند می توانند در آزمون ثبت نام نمایند و درصورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی همان شهر بهره مند شوند.
انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده(۵درصد) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجدشرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.
استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجدشرایط صورت خواهد گرفت.
در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله «عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیرقادر به کار » قید شود، در غیر این صورت این افراد نمی توانند از مزایای بند ۱ تذکرات بهره مند شوند.
ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارد.
معلولین عادی بومی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ % سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
کارکنان غیررسمی شهرداری وسازمانهای وابسته و نیروهای شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد شهرداری ها به  ازای هرسال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲)درصد و حداکثر (۳۰ )درصدکل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب باشاغلین غیررسمی بومی و نیروهای طرف قرارداد شرکت های پیمانکار شهرداری و سازمانهای وابسته ، داوطلبان بومی و شاغلین غیررسمی مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق خواهد بود.
شاغلین غیررسمی شهرداری  هاوشاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده می بایست تصویر اولین و آخرین قرارداد غیررسمی خود را همراه سایر مدارک ارسال دارند.
داوطلبان بومی متقاضی استخدام در استان های ایلام،آذربایجان غربی، اردبیل،بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی ، خوزستان، کردستان ، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان با سپردن تعهد خدمت ۱۰ ساله در محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا می توانند از تسهیلات ۵۰% سهمیه استخدامی بومی پس از کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون عمومی برخوردار شوند.
تبصره : بومی، به افرادی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:
الف- محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی )ابتدایی، راهنمایی ومتوسطه( را در محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ج- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آ نها )اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان ( بامحل  جغرافیایی خدمت موردتقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند .
استفاده از امتیاز بومی بودن برای داوطلبان استخدام اختیاری بوده ودر صورت برخورداری پذیرفته شدگان از امتیاز فوق،موظف به سپردن (۱۰ )سال تعهد خدمت در محل جغرافیایی مورد تقاضا می باشند.
به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل )به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند( ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون )حداکثر دو ماه پس از اعلام نتیجه ( بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفا به منزله تایید صلاحیت عمومی داوطلبان و تصحیح اوراق امتحان می باشد و هیچگونه حق استخدام ایجاد نمی کند. معرفی داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقررصورت می پذیرد.
انتخاب داوطلبان استخدام حداکثر به میزان ۵/۱ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی(۶۰% کل نمره آزمون( را کسب کرده اند براساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی انجام خواهد شد.داوطلبان استخدام آتش نشانی که آزمون عملی دارند حداکثر به میزان ۳برابر ظرفیت مورد نیاز و سایر شرایط اعلام خواهد شد.
داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایردستگاهها دولتی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب که به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی  باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا تحویل مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود.
انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون عمومی و تخصصی ، عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی پذیرفته شدگان حقی برای آن ها ایجاد نخواهد  شد.
۱۴- داوطلبان استخدام برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایند.

 

اطلاعیه ی سایت سازمان شهرداری ها:

مسئول کمیته برگزاری آزمون استخدامی شهرداریهای کشور از دواطلبان مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداری ها خواست تا به شرایط عمومی و اختصاصی آگهی استخدام پیمانی شهرداریها نوجه نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محسن کوشش تبار در استانه اغاز ثبت نام سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداریهای کشور در استانهای آذربایجان غربی، سمنان، قم، کردستان، کرمان، گلستان، مرکزی و البرز( صرفاً  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج) از روز پنجشنبه ۲۶/۵/۹۱ ،به منظور پیشگیری از بروز هرگونه مشکل برای داوطلبین از آنان خواست تا ابتدا شرایط عمومی و اختصاصی آگهی استخدام پیمانی شهرداریهای کشور را از مطالعه نمایند و  پیش از ثبت نام نکات ذیل را حتما مد نظر قراردهند.

۱٫طبق بند ۷ تذکرات آگهی استخدام پیمانی شهرداریها به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل )به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند( ترتیب اثر داده نخواهد شد. لذا ضروری است داوطلبینی که دارای مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از شرایط احراز پست درخواستی می باشند از ثبت نام درآن پست خودداری نمایند (بطور نمونه دارندگان مدارک تحصیلی دانشگاهی از انتخاب  پست آتش نشان  یا  آتش نشان راننده  با شرایط احراز دیپلم خودداری نمایند) چرا که حتی در صورت قبولی در آزمون استخدامی طبق بند ۱۲ آگهی استخدام پیمانی از انجام مراحل بعدی محروم خواهند بود.

۲٫طبق نظریه شماره ۲۲۷۲/۹۱/۲۲۴ مورخ ۳۰/۱/۹۱  معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تنها افرادی که تا پایان مهلت ثبت نام آزمون واجد شرایط بوده و مدارک تحصیلی، گواهینامه پایه یکم رانندگی و کارت پایان خدمت خود را دریافت نموده اند حق شرکت در آزمون استخدامی را دارند. لذا ضروری است چنانچه  داوطلبین تا پایان مهلت ثبت نام آزمون موفق به  اخذ مدارک فوق نگردیده اند، و تاریخ اخذ مدارک ایشان پس از پایان مهلت ثبت نام می باشد، در آزمون شرکت ننمایند، چرا که حتی در صورت قبولی این دسته از داوطلبین، همانند بند پیشین از انجام مراحل بعدی محروم خواهند بود.

۳٫داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایردستگاهها دولتی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.

۴٫داوطلبین به شرایط احراز پستها و گرایش های موجود و  سایر مدارک و شرایط لازم در آن دقت نموده و درصورت دارا بودن مدارک تحصیلی غیر مرتبط و عدم دارا بودن شرایط لازم  اقدام به انتخاب پست مورد نظر ننمایند.

۵٫در شرایط احراز پست روابط عمومی، تسلط به زبان انگلیسی از سایر شرایط این پست تلقی گردیده و  دارندگان مدرک تحصیلی زبان انگلیسی نمی توانند در آزمون این شغل شرکت نمایند.

۶٫بر اساس بند ۱۲ آگهی استخدام پیمانی شهرداریها چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب که به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی  باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا تحویل مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود.

اگهی استخدام پیمانی شهرداریها برای آگاهی داوطلبان در زیر درج شده است.

آگهی استخدام پیمانی

شهرداری رای تامین نیروی انسانی مورد نیاز طبق مفاد آیین نامه استخدام پیمانی و دستور العمل نحوه برگزاری  امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاههای اجرایی و به استناد نامه شماره ۱۴۷۳۶/۲۲۴ مورخ ۳۱/۳/۸۹ ۱۳معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور ، تعداد ………. نفراز افراد  واجد شرایط رااز طریق آزمون استخدام مینماید.

شرایط عمومی داوطلبان استخدام :

- تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.

- اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران.

- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت .(تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون)

- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر .

- داشتن سلامت جسمانی  و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.

- نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب آراء مراجع قانونی .

-التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

شرایط اختصاصی استخدام :

داشتن حداقل ۲۰ سال و حداکثر۳۵ سال تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون.حداکثرسن داوطلبان ا ستخدام درپست آتش نشان ۲۵ سال و پست آتش نشان (راننده) ۳۰ سال می باشد.

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل )از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ )به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب- اعضای خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها ، جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی باشند شامل : )همسر، فرزندان، پدر، مادر،خواهر و برادر( تا میزان ۵ سال

تبصره – آزادگان عزیز از شرط سن معاف می باشند.

د – داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و مو سسات و شرکت های دولتی ،‌بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها ، شرکت های بیمه ،‌شهرداری ها وموسسات وشرکتهای تابعه و وابسته به آن و موسسات و شرکت های دولتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکت های ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ،‌نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان خدمت غیر رسمی آن ها.

نحوه ثبت نام  ومدارک مورد نیاز

* (الف)ثبت نام از داوطلبان  واجد شرایط صرفاً از طریق سایت به نشانی sanjesh.org و به صورت اینترنتی به نحو ذیل انجام می شود و در این مرحله نیازی به ارسال مدارک نیست .

۱- تکمیل فرم تقاضای استخدام (برگ درخواست شغل) در سایت مذکور از تاریخ ۲۶ مرداد ۹۱ لغایت ۱ شهریور ۹۱ (پایان مهلت ثبت نام)

۲- ارسال عکس : داوطلبان استخدام می بایست عکس پرسنلی ۴ ×۳  خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند .

۳-خرید کارت اعتباری از طریق سایت سازمان سنجش.

(ب) قبول شدگان آزمون استخدامی می بایست مدارک ذیل را بر اساس اعلام و زمانبندی کمیته اجرایی آزمون استان به دفتر امور شهری استانداریها تحویل دهند.

۱-تصویر آخرین مدرک تحصیلی .

۲-تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه(درصورت داشتن توضیحات، تصویرصفحه آخر)

۳-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت دایم (ویژه برادران و تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون)

۴-تصویرپشت وروی کارت ملی

۵-مدارک دال بر ایثارگری ،بومی ومعلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط .

۶-سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت.

۷-اصل رسید واریز وجه الکترونیکی مبنی بر پرداخت حق شرکت درآزمون.

۸- ۳ قطعه عکس ۴*۳ جدید، تمام رخ، پشت نویسی شده.

۹-تصویر گوهینامه پایه یکم رتنندگی جهت قبول شدگان در پست آتش نشان(راننده) (تا پایان تاریخ مهلت ثبت نام آزمون)

نکات مهم ثبت نام :

- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمائید .

- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات ، فرم تقاضای استخدام را چاپ و نزد خود نگهداری کنند .

- شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تائید پرداخت وجه ثبت نام، عیناً وارد نمائید .

- قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند . بدیهی است مدارک ارسالی و هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد. ملاک تاریخ ارسال مدارک ، رسید پستی می باشد.

-توجه: آن دسته از داوطلبانی که تا پایان مهلت ثبت نام واجد شرایط و دارای مدارک معتبر از نظر مدرک تحصیلی،کارت پایان خدمت وظیفه عمومی،گواهینامه رانندگی و… بودهه اند حق شرکت در آزمون استخدامی را دارند.

تبصره :

مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان واجد شرایط می بایست در فرصت تعیین شده از طریق سایت مذکور ثبت نام نمایند .

زمان توزیع کارت:

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون برگزاری از طریق سایت ثبت نام به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

مواد آزمون عبارتند از:

الف- آزمون توانمند یهای عمومی شامل: ۱-زبان و ادبیات فارسی۲- زبان انگلیسی عمومی۳- ریاضی و آمار مقدماتی۴- فناوری اطلاعات۵- معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی شهرداریها ، که به تعداد ۱۰۰ سوال چهارگزینه ای طراحی خواهد شد.

تبصره:

اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع میشود.

ب- آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی و پست سازمانی مورد درخواست داوطلب میباشد.

ج-داوطلبان  رشته های شغلی که در شرا یط احراز آن مدرک تحصیلی دیپلم پیش بینی شده است آزمون تخصصی ندارند.

د- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان علاوه بر موفقیت در آزمون عمومی وتخصصی ( حسب مورد ) می بایست در آزمون عملی نیزشرکت نمایند.داوطلبانی که در این آزمون فاقد شرایط و توانایی لازم برای شغل آتش نشان تشخیص داده شوند ،بدون توجه به نمرات آزمون عمومی و تخصصی حذف خواهند شد.

تذکرات:

۱-   ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان عزیز انقلاب اسلامی و رزمندگانی که حداقل ۹ ماه متوالی و یا ۱۲ ماه متناوب از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ به طور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی حضور داشته اند ، و نیز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی به شرح ذیل برخوردار خواهند بود.

۱-۱-از کل مجوز استخدام هر شهرداری۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی اختصاص داردکه۲۵درصدآن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۵۰درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارندتعلق خواهد گرفت و۵درصدباقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان و رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان آنان اختصاص خواهد داشت. ضمناً ۲۵درصد سهمیه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۲۵درصد که ازسوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و فرزندان تمامی جانبازان که از سوی بنیادمذکور معرفی نشده اند می توانند در آزمون ثبت نام نمایند و درصورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی همان شهر بهره مند شوند.

۱-۲-انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده(۵درصد) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجدشرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

۱-۳-استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجدشرایط صورت خواهد گرفت.

۱-۴-در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله «عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیرقادر به کار » قید شود، در غیر این صورت این افراد نمی توانند از مزایای بند ۱ تذکرات بهره مند شوند.

۱-۵- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارد.

۲-معلولین عادی بومی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ % سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.

۳-کارکنان غیررسمی شهرداری وسازمانهای وابسته و نیروهای شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد شهرداری ها به  ازای هرسال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲)درصد و حداکثر (۳۰ )درصدکل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.

۴-اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب باشاغلین غیررسمی بومی و نیروهای طرف قرارداد شرکت های پیمانکار شهرداری و سازمانهای وابسته ، داوطلبان بومی و شاغلین غیررسمی مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق خواهد بود.

۵-شاغلین غیررسمی شهرداری  هاوشاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده می بایست تصویر اولین و آخرین قرارداد غیررسمی خود را همراه سایر مدارک ارسال دارند.

۶-داوطلبان بومی متقاضی استخدام در استان های ایلام،آذربایجان غربی، اردبیل،بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی ، خوزستان، کردستان ، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان با سپردن تعهد خدمت ۱۰ ساله در محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا می توانند از تسهیلات ۵۰% سهمیه استخدامی بومی پس از کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون عمومی برخوردار شوند.

تبصره : بومی، به افرادی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:

الف- محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب- حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی )ابتدایی، راهنمایی ومتوسطه( را در محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

ج- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آ نها )اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان ( بامحل  جغرافیایی خدمت موردتقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند .

استفاده از امتیاز بومی بودن برای داوطلبان استخدام اختیاری بوده ودر صورت برخورداری پذیرفته شدگان از امتیاز فوق،موظف به سپردن (۱۰ )سال تعهد خدمت در محل جغرافیایی مورد تقاضا می باشند.

۷-به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل )به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند( ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۸- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون )حداکثر دو ماه پس از اعلام نتیجه ( بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

۹-کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفا به منزله تایید صلاحیت عمومی داوطلبان و تصحیح اوراق امتحان می باشد و هیچگونه حق استخدام ایجاد نمی کند. معرفی داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقررصورت می پذیرد.

۱۰-انتخاب داوطلبان استخدام حداکثر به میزان ۵/۱ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی(۶۰% کل نمره آزمون( را کسب کرده اند براساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی انجام خواهد شد.داوطلبان استخدام آتش نشانی که آزمون عملی دارند حداکثر به میزان ۳برابر ظرفیت مورد نیاز و سایر شرایط اعلام خواهد شد.

۱۱-داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایردستگاهها دولتی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.

۱۲-چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب که به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی  باشد ، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا تحویل مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود.

۱۳-انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون عمومی و تخصصی ، عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی پذیرفته شدگان حقی برای آن ها ایجاد نخواهد  شد.

۱۴-داوطلبان استخدام برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایند.

مهلت ثبت نام : تا پایان روز  چهارشنبه شنبه  ۱۳۹۱/۰۶/۱ می باشد
توجه ویژه : در طی م

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
سایت جاب یاب در بهمن ماه سال 90 تاسیس شد ه است فقط اخبار استخدامی را متشر می کند...و هیچ نوع مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در سایت نخواهد داشت پشتبانی سایت:09170389940
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فرصت هاي شغلي و استخدام
 • مراکز کاریابی و استخدام شهرهای ایران
 • اخبار استخدامی استان ها
 • استخدام براساس سطح تحصیلات
 • استخدام سازمان و ارگان ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13926
 • کل نظرات : 1881
 • افراد آنلاین : 11
 • تعداد اعضا : 5658
 • آی پی امروز : 242
 • آی پی دیروز : 538
 • بازدید امروز : 5,513
 • باردید دیروز : 8,589
 • گوگل امروز : 9
 • گوگل دیروز : 36
 • بازدید هفته : 5,513
 • بازدید ماه : 99,980
 • بازدید سال : 1,743,211
 • بازدید کلی : 21,645,438
 • کدهای اختصاصی
  استخدام بازار کار نیازمندیها جاب یاب ای استخدام نیازمندیهای استخدام نیازمندیهای همشری نیازمندیهای خبر جنوب نیازمندیهای خراسان نیازمندیهای استخدام بازار کار امروز