loading...

Code Center

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

شرايط عمومي داوطلبان استخدام :  - تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.  - تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران. -  اعتقاد به مباني نظام جمهوري اسلامي

آخرین ارسال های انجمن

شرايط عمومي داوطلبان استخدام :

 - تدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.
 - تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران.
-  اعتقاد به مباني نظام جمهوري اسلامي ايران.
-  داشتن كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دائم از خدمت .
-  عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر و عدم سابقه محكوميت جزايي موثر.
-  داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي‌شوند.
-  نداشتن منع استخدام در دستگاههاي دولتي به موجب آراء مراجع قانوني.
- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
شرايط اختصاصي استخدام :
داشتن حداقل20 سال و حداكثر 35 سال تا تاريخ انتشار آگهي. حداكثر سن داوطلبان استخدام در پست آتش نشان 25 سال و پست آتش نشان (راننده) 30 سال مي‌باشد.
تبصره موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه‌هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) اعضاي خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به كار نمي‌باشند شامل: (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر)تا ميزان 5 سال
تبصره - آزادگان عزيز از شرط سن معاف مي باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شركت‌هاي دولتي، ‌بانك‌ها و شركت‌هاي تحت پوشش آنها، شركتهاي بيمه، ‌شهرداري‌ها و موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن و موسسات و شركتهاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنین موسسات و شركتهاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند، ‌نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آن ها از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته‌اند به ميزان خدمت غير رسمي آنها.
نحوه ثبت نام و مدارك مورد نياز
* ثبت نام از داوطلبان واجد شرايط صرفاً از طريق سايت به نشاني www.sanjesh.org و به صورت اينترنتي انجام خواهد شد.
1- مهلت تقاضاي استخدام در سايت مذكور از تاريخ 25/02/92 لغايت 29/02/92 (پایان مهلت ثبت نام) مي‌باشد.                
2- ارسال عكس: داوطلبان استخدام مي‌بايست عكس پرسنلي 4 ×3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پيكسل و با فرمت JPG و حجم حداكثر 200 كيلو بايت در رايانه اسكن نموده و آن را در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند.
3- واريز وجه ثبت نام بصورت الكترونيكي از طريق كارتهاي عضو شبكه بانكي شتاب كه رمز دوم آن فعال مي باشد بر اساس توضيحات مندرج در سيستم پرداخت الكترونيكي اقدام نمايند و سپس شماره پرونده و رمز عبور براي ورود به مرحله ثبت نام دراختيار هريك از متقاضيان قرار مي گيرد كه لازم است براي پي‌گيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت شركت در آزمون نزد خويش نگهداري نمايند. مبالغ ثبت‌نام با توجه به وضعيت داوطلبان در سيستم پرداخت الكترونيكي اعلام گرديده است.
نكات مهم ثبت نام :
- قبل از ثبت نام به راهنماي نحوه تكميل فرم موجود در سايت مراجعه و مندرجات آن را دقيقاً مطالعه نمائيد.
- ثبت نام زماني تكميل مي باشد كه داوطلب با استفاده از كد رهگيري به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمينان از صحت اطلاعات، فرم تقاضاي استخدام را چاپ و نزد خود نگهداري كنند.
- قبل از واريز وجه ثبت‌نام لازم است داوطلبان از احراز شرايط خود با مفاد آگهي استخدام اطمينان حاصل نمايند. بديهي است هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.
تبصره: مهلت ثبت‌نام براي شركت در آزمون به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد و كليه داوطلبان واجد شرايط مي بايست در فرصت تعيين شده از طريق سايت مذكور ثبت نام نمايند.
زمان توزيع كارت شركت در آزمون:
زمان و مكان دريافت كارت شركت در آزمون استخدامي پس از اتمام مهلت ثبت‌نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
زمان و مكان برگزاري آزمون هنگام توزيع كارت شركت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
موادآزمون عبارتنداز:
الف- آزمون توانمندي هاي عمومي شامل:1-زبان و ادبيات فارسي 2-زبان انگليسي عمومي 3-رياضي وآمار مقدماتي 4-فناوري اطلاعات 5-معارف اسلامي، اطلاعا ت سياسي و اجتماعي و مباني قانوني شهرداريها، كه به تعداد100سوال چهارگزينه‌اي طراحي خواهد شد.
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگويي به سوالات معارف اسلامي معاف مي‌باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع ميشود.
ب- آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط بارشته شغلي و پست سازمانی مورد درخواست داوطلب ميباشد. عنوان مواد آزمون تخصصي هر رشته شغلي در جدول رشته‌هاي شغلي درج گرديده است.
ج- داوطلبان رشته‌هاي شغلي كه در شرايط احراز آن مدرك تحصيلي ديپلم پيش بيني شده است آزمون تخصصي ندارند.
د- داوطلبان استخدام در رشته شغلي آتش نشان علاوه بر موفقيت در آزمون عمومي و تخصصي (حسب مورد) مي‌بايست در آزمون عملي نيز شركت نمايند. داوطلباني كه در اين آزمون فاقد شرايط و توانايي لازم براي شغل آتش نشان تشخيص داده شوند ،بدون توجه به نمرات آزمون عمومي و تخصصي حذف خواهند شد.
تذكرات:
ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان عزيز انقلاب اسلامي و رزمندگاني كه حداقل 9 ماه متوالي و يا 12 ماه متناوب از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367 به طور داوطلبانه در جبهه‌هاي جنگ تحميلي حضور داشته‌اند، و نيز فرزندان و همسر آنان درصورت دارا بودن شرايط مندرج در آگهي بارعايت قوانين ومقررات مربوط ازاولويت قانوني به شرح ذيل برخوردار خواهندبود.
از كل مجوز استخدام هر شهرداری30 درصد آن براي استخدام ايثارگران بومي اختصاص دارد كه 25 درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه حداقل 5 سال سابقه اسارت دارند تعلق خواهد گرفت و 5 درصد باقيمانده به ساير جانبازان، آزادگان و رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص خواهد داشت. ضمناً 25 درصد سهميه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان50 درصد كه از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران معرفي و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و فرزندان جانباز50 درصد و بالاتر كه از سوي بنياد مذكور معرفي نشده‌اند مي توانند در آزمون ثبت‌نام نمايند و درصورت عدم تكميل سهميه از باقيمانده سهميه اختصاصي همان شهر بهره‌مند شوند.
 انتخاب ايثارگران درحد سهميه تعيين شده (5درصد) به ترتيب نمره كسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
استخدام مازادبر30 درصد سهميه ايثارگران از طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
 در گواهي خانواده جانبازان ميبايست جمله «عضو خانواده جانباز از كار افتاده كلي غير قادر به كار» قيد شود، در غيراينصورت اين افراد نمي‌توانند از مزاياي بند1 تذكرات بهره‌مندشوند.
ايثارگراني كه از بنياد شهيد و امور ايثارگران كارت شناسايي دارند و افراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصوير آن نيازي به اخذ و ارائه گواهي از بنياد مذكور ندارد.
معلولين عادي بومي به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارابودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از3% سهميه قانوني مربوطه برخوردار خواهند بود.
 كاركنان غيررسمي شهرداری و سازمانهای وابسته و نيروهاي شركتهاي پيمانكاري طرف قرارداد شهرداري‌ها به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداكثر (20 ) درصد كل امتياز در هر يك از مراحل آزمون استخدامي بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
 اولويت انتخاب داوطلبان در شرايط يكسان به ترتيب باشاغلين غيررسمي بومي و نيروهاي طرف قرارداد شركت هاي پيمانكار شهرداري و سازمانهای وابسته، داوطلبان بومي و شاغلين غير رسمي مناطق محروم و دورافتاده براي همان مناطق خواهد بود.
داوطلبان بومي متقاضي استخدام در استانهاي فارس، اصفهان، البرز، تهران، كرمانشاه، قم، چهارمحال بختياري ويزد با سپردن تعهد خدمت 10 ساله در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا ميتوانند از تسهيلات 50% سهميه استخدامي بومي پس از كسب حدنصاب امتياز لازم در آزمون عمومي برخوردارشوند.
تبصره : بومي، به افرادي اطلاق ميشود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:
الف-محل تولد داوطلب با محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصيلي از مقاطع تحصيلي(ابتدايي، راهنمايي و متوسطه)را در محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضا براي استخدام طي كرده باشد.
ج- فرزندان پرسنل نيروهاي مسلح درصورتي كه محل 3 سال از سنوات تحصيلي آنها (اعم از ابتدايي، راهنمايي و يا دبيرستان) با محل جغرافيايي خدمت مورد تقاضاي استخدامي يكي باشد نيز بومي تلقي ميشوند.
استفاده از امتياز بومي بودن براي داوطلبان استخدام اختياري بوده و در صورت برخورداري پذيرفته شدگان از امتياز فوق، موظف به سپردن (10) سال تعهد خدمت در محل جغرافيايي مورد تقاضا مي باشند.
به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پايين تر و بالاتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك در رشته هاي غيرمرتبط و معادل(به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و موسسه‌هاي آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده‌اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاداسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون (حداكثر دو ماه پس از اعلام نتيجه)بايستي به تاييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمنديهاي عمومي صرفا به منزله تاييد صلاحيت عمومي داوطلبان و تصحيح اوراق امتحان مي‌باشد و هيچگونه حق استخدام ايجاد نمي‌كند. معرفي داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصي و با رعايت اولويت هاي مقررصورت مي پذيرد.
انتخاب داوطلبان استخدام حداكثر به ميزان 5/1 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حدنصاب نمره آزمون عمومي (60% كل نمره آزمون) را كسب كرده‌اند براساس بالاترين نمره فضلي آزمون تخصصي انجام خواهد شد. داوطلبان استخدام آتش نشاني كه آزمون عملي دارند حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز و ساير شرايط اعلام خواهد شد.
 داوطلبان استخدام، نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني ساير دستگاهها دولتي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.
 چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب كه به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف داده يا فاقد شرايط مندرج درآگهي باشد، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد و مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي بر عهده داوطلب خواهد بود.
 انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از موفقيت در كليه مراحل آزمون عمومي و تخصصي، عملی و گزينش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احكام استخدام پيماني پذيرفته شدگان حقي براي آنها ايجاد نخواهد شد.
داوطلبان استخدام براي اخذ اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن دفتر امور شهري و شوراهاي استان مربوطه به شرح ذيل تماس حاصل نمايند.
نام استان
شماره تلفن
 
نام استان
شماره تلفن
88466787-021
 
چهارمحال و بختياري
3338883-0381
البرز
34204073-026
 
2220088-0311
كرمانشاه
8220141-0831
 
فارس
2282343-0711
قم
7717151-0251
 
يزد
6112278-0351
داوطلبان ضرورت دارد براي اطلاع از كد و عنوان رشته‌هاي شغلي، رشته‌هاي تحصيلي مرتبط به هر رشته شغلي و جنس (مرد يا زن) مورد پذيرش در هر رشته شغلي به جدول رشته‌هاي شغلي تركيبي هشت استان و جدول مخصوص هر شهر و استان با توجه به استان بومي به شرح ذيل مراجعه نموده و با توجه به اطلاعات مندرج در آنها نسبت به تكميل تقاضانامه ثبت‌نامي اقدام نمايند.

دریافت فایل جدول ترکیبی هشت استان شامل مشاغل مورد نیاز به همراه محل اجرا فرمت Pdf

دریافت فایل دستورالعمل آزمون عملي و تخصصي داوطلبين استخدام در رشته شغلي آتش نشان فرمت Pdf

دریافت جداول به تفکیک هر استان

تهران فارس
البرز یزد
قم چهارمحال و بختیاری
اصفهان کرمانشاه

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط n در تاریخ 1392/02/30 و 17:52 دقیقه ارسال شده است

سلام ، تا دیروز وقت داشته


کد امنیتی رفرش
درباره ما
سایت جاب یاب در بهمن ماه سال 90 تاسیس شد ه است فقط اخبار استخدامی را متشر می کند...و هیچ نوع مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در سایت نخواهد داشت پشتبانی سایت:09170389940
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فرصت هاي شغلي و استخدام
 • مراکز کاریابی و استخدام شهرهای ایران
 • اخبار استخدامی استان ها
 • استخدام براساس سطح تحصیلات
 • استخدام سازمان و ارگان ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13926
 • کل نظرات : 1881
 • افراد آنلاین : 43
 • تعداد اعضا : 5652
 • آی پی امروز : 156
 • آی پی دیروز : 432
 • بازدید امروز : 2,090
 • باردید دیروز : 10,500
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 12
 • بازدید هفته : 56,669
 • بازدید ماه : 399,094
 • بازدید سال : 680,411
 • بازدید کلی : 20,582,638
 • کدهای اختصاصی
  استخدام بازار کار نیازمندیها جاب یاب ای استخدام نیازمندیهای استخدام نیازمندیهای همشری نیازمندیهای خبر جنوب نیازمندیهای خراسان نیازمندیهای استخدام بازار کار امروز