loading...

Code Center

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

استخدام شهرداری سال ۹۲ مهلت ثبت نام : تا پایان ۹۲/۰۳/۰۵ باشد شرایط عمومی داوطلبان استخدام :  - تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.  - ت

آخرین ارسال های انجمن

استخدام شهرداری سال ۹۲

ادمین جاب یاب بازدید : 709 یکشنبه 05 خرداد 1392 : 14:21 بعد از ظهر نظرات (0)

استخدام شهرداری سال ۹۲

مهلت ثبت نام : تا پایان ۹۲/۰۳/۰۵ باشد

شرایط عمومی داوطلبان استخدام :

 - تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
 - تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
-  اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران.
-  داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت .
-  عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر.
-  داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.
-  نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی.
- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
شرایط اختصاصی استخدام :
داشتن حداقل۲۰ سال و حداکثر ۳۵ سال تا تاریخ انتشار آگهی. حداکثر سن داوطلبان استخدام در پست آتش نشان ۲۵ سال و پست آتش نشان (راننده) ۳۰ سال می‌باشد.
تبصره:  موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل.
ب) اعضای خانواده معظم شهداء، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به کار نمی‌باشند شامل: (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر)تا میزان ۵ سال
تبصره - آزادگان عزیز از شرط سن معاف می باشند.
د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، ‌بانک‌ها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکتهای بیمه، ‌شهرداری‌ها و موسسات و شرکتهای تابعه و وابسته به آن و موسسات و شرکتهای دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است و همچنین موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند، ‌نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان خدمت غیر رسمی آنها.
نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز
* ثبت نام از داوطلبان واجد شرایط صرفاً از طریق سایت به نشانی www.sanjesh.org و به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.
۱- مهلت تقاضای استخدام در سایت مذکور از تاریخ ۹۲/۰۲/۲۵ لغایت ۱۳۹۲/۰۳/۰۵ (پایان مهلت ثبت نام) می‌باشد.     
۲- ارسال عکس: داوطلبان استخدام می‌بایست عکس پرسنلی ۴ ×۳ خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلو بایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.
۳- واریز وجه ثبت نام بصورت الکترونیکی از طریق کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب که رمز دوم آن فعال می باشد بر اساس توضیحات مندرج در سیستم پرداخت الکترونیکی اقدام نمایند و سپس شماره پرونده و رمز عبور برای ورود به مرحله ثبت نام دراختیار هریک از متقاضیان قرار می گیرد که لازم است برای پی‌گیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت شرکت در آزمون نزد خویش نگهداری نمایند. مبالغ ثبت‌نام با توجه به وضعیت داوطلبان در سیستم پرداخت الکترونیکی اعلام گردیده است.
نکات مهم ثبت نام :
- قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمائید.
- ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که داوطلب با استفاده از کد رهگیری به صفحه مشاهده و چاپ اطلاعات مراجعه و پس از اطمینان از صحت اطلاعات، فرم تقاضای استخدام را چاپ و نزد خود نگهداری کنند.
- قبل از واریز وجه ثبت‌نام لازم است داوطلبان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
تبصره: مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان واجد شرایط می بایست در فرصت تعیین شده از طریق سایت مذکور ثبت نام نمایند.
زمان توزیع کارت شرکت در آزمون:
زمان و مکان دریافت کارت شرکت در آزمون استخدامی پس از اتمام مهلت ثبت‌نام متعاقبا اعلام خواهد شد.
زمان و مکان برگزاری آزمون هنگام توزیع کارت شرکت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
مواد آزمون عبارتند از:
الف- آزمون توانمندی های عمومی شامل:۱-زبان و ادبیات فارسی ۲-زبان انگلیسی عمومی ۳-ریاضی وآمار مقدماتی ۴-فناوری اطلاعات ۵-معارف اسلامی، اطلاعا ت سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی شهرداریها، که به تعداد۱۰۰سوال چهارگزینه‌ای طراحی خواهد شد.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع میشود.
ب- آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط بارشته شغلی و پست سازمانی مورد درخواست داوطلب میباشد. عنوان مواد آزمون تخصصی هر رشته شغلی در جدول رشته‌های شغلی درج گردیده است.
ج- داوطلبان رشته‌های شغلی که در شرایط احراز آن مدرک تحصیلی دیپلم پیش بینی شده است آزمون تخصصی ندارند.
د- داوطلبان استخدام در رشته شغلی آتش نشان علاوه بر موفقیت در آزمون عمومی و تخصصی (حسب مورد) می‌بایست در آزمون عملی نیز شرکت نمایند. داوطلبانی که در این آزمون فاقد شرایط و توانایی لازم برای شغل آتش نشان تشخیص داده شوند ،بدون توجه به نمرات آزمون عمومی و تخصصی حذف خواهند شد.
تذکرات:
ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان عزیز انقلاب اسلامی و رزمندگانی که حداقل ۹ ماه متوالی و یا ۱۲ ماه متناوب از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷ به طور داوطلبانه در جبهه‌های جنگ تحمیلی حضور داشته‌اند، و نیز فرزندان و همسر آنان درصورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی بارعایت قوانین ومقررات مربوط ازاولویت قانونی به شرح ذیل برخوردار خواهندبود.
از کل مجوز استخدام هر شهرداری۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی اختصاص دارد که ۲۵ درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل ۵ سال سابقه اسارت دارند تعلق خواهد گرفت و ۵ درصد باقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان و رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص خواهد داشت. ضمناً ۲۵ درصد سهمیه فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان۵۰ درصد که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شاهد و فرزندان جانباز۵۰ درصد و بالاتر که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده‌اند می توانند در آزمون ثبت‌نام نمایند و درصورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی همان شهر بهره‌مند شوند.
 انتخاب ایثارگران درحد سهمیه تعیین شده (۵درصد) به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت‌نام نموده‌اند انجام خواهد شد.
استخدام مازادبر۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
 در گواهی خانواده جانبازان میبایست جمله «عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیر قادر به کار» قید شود، در غیراینصورت این افراد نمی‌توانند از مزایای بند۱ تذکرات بهره‌مندشوند.
ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان درصورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارد.
معلولین عادی بومی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم و دارابودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتسبه از۳% سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
 کارکنان غیررسمی شهرداری و سازمانهای وابسته و نیروهای شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد شهرداری‌ها به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰ ) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی بصورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
 اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب باشاغلین غیررسمی بومی و نیروهای طرف قرارداد شرکت های پیمانکار شهرداری و سازمانهای وابسته، داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق خواهد بود.
داوطلبان بومی متقاضی استخدام در استانهای فارس، اصفهان، البرز، تهران، کرمانشاه، قم، چهارمحال بختیاری ویزد با سپردن تعهد خدمت ۱۰ ساله در محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا میتوانند از تسهیلات ۵۰% سهمیه استخدامی بومی پس از کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون عمومی برخوردارشوند.
تبصره : بومی، به افرادی اطلاق میشود که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند:
الف-محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
ب- حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی و متوسطه)را در محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
ج- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح درصورتی که محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل جغرافیایی خدمت مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی میشوند.
استفاده از امتیاز بومی بودن برای داوطلبان استخدام اختیاری بوده و در صورت برخورداری پذیرفته شدگان از امتیاز فوق، موظف به سپردن (۱۰) سال تعهد خدمت در محل جغرافیایی مورد تقاضا می باشند.
به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و بالاتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیرمرتبط و معادل(به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسه‌های آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‌اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاداسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر دو ماه پس از اعلام نتیجه)بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفا به منزله تایید صلاحیت عمومی داوطلبان و تصحیح اوراق امتحان می‌باشد و هیچگونه حق استخدام ایجاد نمی‌کند. معرفی داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقررصورت می پذیرد.
انتخاب داوطلبان استخدام حداکثر به میزان ۵/۱ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی (۶۰% کل نمره آزمون) را کسب کرده‌اند براساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی انجام خواهد شد. داوطلبان استخدام آتش نشانی که آزمون عملی دارند حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز و سایر شرایط اعلام خواهد شد.
 داوطلبان استخدام، نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاهها دولتی و بازنشسته یا بازخرید خدمت باشند.
 چنانچه در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب که به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج درآگهی باشد، از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود.
 انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در کلیه مراحل آزمون عمومی و تخصصی، عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی پذیرفته شدگان حقی برای آنها ایجاد نخواهد شد.
داوطلبان استخدام برای اخذ اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن دفتر امور شهری و شوراهای استان مربوطه به شرح ذیل تماس حاصل نمایند.
shahridar
روی عکس بالا کلیک کنید
داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از کد و عنوان رشته‌های شغلی، رشته‌های تحصیلی مرتبط به هر رشته شغلی و جنس (مرد یا زن) مورد پذیرش در هر رشته شغلی به جدول رشته‌های شغلی ترکیبی هشت استان و جدول مخصوص هر شهر و استان با توجه به استان بومی به شرح ذیل مراجعه نموده و با توجه به اطلاعات مندرج در آنها نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نامی اقدام نمایند.
دریافت فایل جدول ترکیبی هشت استان شامل مشاغل مورد نیاز به همراه محل اجرا فرمت Pdf : اینجا کلیک کنید
دریافت جداول به تفکیک هر استان :


 

وبسایت: www.sanjesh.org
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
سایت جاب یاب در بهمن ماه سال 90 تاسیس شد ه است فقط اخبار استخدامی را متشر می کند...و هیچ نوع مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در سایت نخواهد داشت پشتبانی سایت:09170389940
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فرصت هاي شغلي و استخدام
 • مراکز کاریابی و استخدام شهرهای ایران
 • اخبار استخدامی استان ها
 • استخدام براساس سطح تحصیلات
 • استخدام سازمان و ارگان ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13926
 • کل نظرات : 1881
 • افراد آنلاین : 34
 • تعداد اعضا : 5652
 • آی پی امروز : 458
 • آی پی دیروز : 528
 • بازدید امروز : 6,687
 • باردید دیروز : 9,808
 • گوگل امروز : 43
 • گوگل دیروز : 44
 • بازدید هفته : 16,495
 • بازدید ماه : 433,190
 • بازدید سال : 714,507
 • بازدید کلی : 20,616,734
 • کدهای اختصاصی
  استخدام بازار کار نیازمندیها جاب یاب ای استخدام نیازمندیهای استخدام نیازمندیهای همشری نیازمندیهای خبر جنوب نیازمندیهای خراسان نیازمندیهای استخدام بازار کار امروز