loading...

Code Center

جاب یاب|نیازمندیها،استخدام

اطلاعیه ۱۱ مرداد ۹۱: ثبت نام مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداری ها نیمه دوم مردادماه خواهد بود و زمان دقیق ان مجددا از سوی سازمان سنجش کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام خواهد شد. اطلاعی

آخرین ارسال های انجمن

استخدام شهرداری سال ۹۱

ادمین جاب یاب بازدید : 838 دوشنبه 16 مرداد 1391 : 2:57 قبل از ظهر نظرات (0)

اطلاعیه ۱۱ مرداد ۹۱:

ثبت نام مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداری ها نیمه دوم مردادماه خواهد بود و زمان دقیق ان مجددا از سوی سازمان سنجش کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام خواهد شد.

اطلاعیه ۲۴ تیر ۹۱:

اطلاعیه ۱۳ تیر ۹۱:

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهداری های کشور با اشاره به زمان ثبت نام آزمون استخدامی شهرداریها گفت مجوز استخدام ۲ هزار و ۵۰۰ نفربا توجه به اعلام نیاز شهرداری ها صادر شده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر کوشش تبار معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهداری های کشور گفت این نیروها در هفت استان سمنان،گلستان،آذربایجان غربی،قم،کردستان،کرمان و آتش نشانی استان البرز استخدام خواهند شد.

وی با بیان اینکه برای جلوگیری از هرگونه شائبه در ارتباط با نحوه برگزاری آزمون تمهیدات ویزه ای اندیشیده شده است،افزود تفاهم نامه ای بین شهرداری و سازمان سنجش منعقد شده است و تمامی مراحل آزمون از ثبت نام تا اعلام نتایج بر عهده این سازمان است.

مراحل ثبت نام به صورت الکترونیکی بوده و فراخوان ثبت نام و جزئیات رشته های مورد نظر از ۱۵ تا ۲۰ تیر اعلام میشود.

زمان برگزاری آزمون بعد از ماه رمضان است و نفرات بر اساس شایستگی علمی بدون انجام مصاحبه تخصصی و پس از طی مراحل گزینش استخدام میشوند.

افراد ۱۵ تیرماه میتوانند به سایت سازمان سنجش یا سایت imo.org.ir برای ثبت نام مراجعه نمایند.

آزمون استخدامی ۷ استان باقی مانده و ۱۸۰ شهر مورد نظر،اواخر شهریورماه برگزار میشود.

اطلاعیه ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداری ها در زمینه پذیرفته شدگان آزمون ۲۲ دی ۹۰

ستاد مرکزی آزمون استخدامی شهرداری ها در معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در زمینه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری ها در ۱۴ استان که روز ۲۲/۱۰/۹۰ در استان ها برگزار شد، اطلاعیه ای صارد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،متن این اطلاعیه به این شرح است:

“به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون استخدامی شهرداری های کشور که در تاریخ ۲۲/۱۰/۹۰ در ۱۴ استان اردبیل،ایلام،خراسان رضوی،خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان،سیستان و بلوچستان، فارس،قزوین،کهکیلویه و بویراحمد،گیلان،مازندران، هرمزگان و همدان برگزار شد،می رساند پس از انجام برنامه ریزی ها لازم و زمان بندی صورت گرفته در کمیته اجرائی آزمون استان ها از سوی دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری با شما داوطلب گرامی به منظور مراجعه به این دفاتر و تشکیل پرونده و انجام سایر مراحل استخدامی تماس گرفته خواهد شد.

ضمنا اعلام ذخیره بودن داوطلب در آزمون به منزله قبولی نمی باشد و با افراد دخیره در آزمون در صورت رد صلاحیت دا.وطلبان قبول شده از سوی مراجع ذیصلاح و یا انصراف انان تماس گرفته خواهد شد.

در خصوص داوطبانی که در رشته های شغلی شرکت نموده اند که با توجه به اعلام استانداری ها نیاز به آزمون مجدد دارد نیز به اطلاع می رساند تاریخ برگزاری این آزمون پس از اعلام سازمان سازمان سنجش آموزش کشور و از طریق این ستاد و استانداری های مربوطه اعلام خواهد شد.ضمنا این آزمون مجدد صرفا برای داوطلبانی که در آزمون دی ماه سال ۹۰ و در همان رشته شغلی شرکت نموده اند،برگزار خواهد شد.”

بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان آزمون استخدامی شهرداری‌های چهارده استان شامل استانهای اردبیل، ایلام، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، هرمزگان و همدان می‌رساند که نتایج این آزمون از روز دوشنبه ۸/۳/۹۱ برروی سایت اینترنتی http://register.omorshahrdari.ir قرار خواهد گرفت. ضمناً داوطلبان در صورت هرگونه سوال مقتضی است ، حسب مورد با استانداریهای ذیربط  تماس حاصل نمایند .

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام کرد : با توجه به صدور مجوز برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها در تعدادی از استانها از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهوری، مرحله سوم این آزمون در اواخر تابستان سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ،محسن کوشش تبار با بیان مطلب فوق گفت: با توجه به هماهنگی هایی که با سازمان سنجش آموزش کشور صورت گرفته است، ثبت نام این مرحله از آزمون را در دهه آخر خردادماه آغاز و با زمانبندی صورت گرفته ، پس از ماه مبارک رمضان آزمون استخدامی برگزار می شود.

وی با اشار ه به اینکه آزمون استخدامی شهرداری های کشور پس از گذشت چند سال برای نخستین بار با اخذ مجوز از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد، توضیخ داد: اولین مرحله این آزمون در مهرماه سال گذشته در چهار استان آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، لرستان و یزد و دومین مرحله نیز در دی ماه سال ۹۰ در چهارده استان اردبیل، ایلام، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، هرمزگان و همدان برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در ادامه اعلام کرد:حضور استان های آذربایجان غربی، سمنان، کرمان، گلستان و سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری کرج در مرحله بعدی آزمون استخدامی قطعی می باشد و مجوز استانهای مرکزی، کردستان و قم نیز درحال پیگیری می باشد تا این سه استان نیز در آزمون شرکت نمایند.

کوشش تبار با تاکید بر اینکه ضروری است کمیته های اجرایی آزمون این استانها فعالیتها و جلسات خود را آغاز نمایند ،‌ افزود :در این مرحله نیز همچون مراحل پیشین نمایندگان معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور جهت هماهنگی های لازم پیش از برگزاری آزمون در استانها حضور خواهد داشت و نشستی را با اعضای کمیته اجرایی آزمون و شهرداران استان مربوطه برگزار خواهند کرد.

وی همچنین گفت: طی مرحله اول و دوم این آزمون برای۷۰۴۶ پست در ۶۲ رشته شغلی در ۵۵۳ شهرداری کشور از ۱۸ استان آزمون استخدامی برگزار شد.

کوشش تبار با بیان اینکه پیش بینی می گردد حدود ۱۶۵ شهرداری نیز در مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداریهای کشور حضور یابند،افزود:آزمون استخدامی شهرداری ها بدون تردید یکی از بزرگترین اقداماتی بوده است که منجر به ارتقاء سطح کیفی نیروی انسانی مدیریت شهری کشور و جذب و به کارگیری نیروهای متخصص با رعایت عدالت محوری جهت پیشبرد اهداف دولت خدمت رسان انجام گرفته است.

وی با اشاره به اینکه لزوم حضور کارشناسان عمران،خدمات شهری،حقوقی و آتش نشان از جمله نیازهای اولیه هر شهر محسوب می گردد ، خاطرنشان کرد: درحال حاضر برنامه ریزی کلی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بر این استوار است که با همکاری و هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور تا پایان سال تمامی  استان ها در آزمون استخدامی شرکت نمایند و نیاز به نیروی متخصص حتی در شهرداری های تازه تأسیس استانها درچارچوب ساختار ابلاغی آنان مرتفع گردد و شهر و شهرداریها از سطح تخصصی متناسب برخوردار شوند.

همایش مدیران کل دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها برگزار شد.
تابش فر برگزاری آزمون استخدامی در ۱۸ استان کشور در سال ۹۰ را اقدام مهمی در زمینه تامین منابع انسانی کیفی مدیریت شهری برشمرد و تاکید کرد:با برنامه ریزی های به عمل آمده از این پس شهرداری ها تنها با برگزاری آزمون استخدامی نیروی جدید جذب می نمایند و هر گونه جذب نیرو در شهرداری ها با توجه به ضوابط پیش بینی شده باید صرفا بر اساس شرکت در این آزمون و طی مراحل قانونی انجام شود.

قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه به منظور لحاظ شدن موضوعات مورد نظر مدیریت شهری در قانون بودجه سال ۹۱ کشور،نظرات مدیران شهری را اخذ و در نظر گرفتیم،گفت:خوشبختانه در لایحه بودجه امسال موضوعاتی که می تواند زمینه ساز اقدامات خوبی باشد، لحاظ شد که بزودی آنها را اعلام خواهیم کرد.

تابش فر در ادامه بر رعایت ضوابط شرایط احراز سمت شهردار در استان هاتاکید کرد و از برنامه ریزی ها برای انتخاب شوراهای اسلامی شهرو روستای نمونه در سال آخر فعالیت شوراها خبر داد.

وی همچنین گفت :در ساختار جدید دفاتر امور شهری و شوراهای استانداری ها برای این دفاتر معاون در نظر گرفته شده که بزودی ابلاغ می شود و اساسنامه های سازمان های تابعه شهرداری ها را سعی می کنیم در کمترین زمان در وزارت کشور تصویب و ابلاغ نمائیم.

درادامه این همایش محسن کوشش تبار معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور،پی گیری مراحل مختلف آزمون استخدامی شهرداری ها،برگزاری نخستین نمایشگاه و همایش فرصت های سرمایه گذاری در شهرداری ها،راه اندازی سامانه های مختلف در حوزه بودجه و منابع انسانی شهرداری ها و برنامه ریزی برای تهیه نظام برنامه ریزی شهری را از جمله اولویت های کاری این معاونت برشمرد.

وی ضمن تشکر از مدیران کل دفاتر امور و شوراهای استانداری های ۱۸ استانی که آزمون استخدامی شهرداری ها سال گذشته در آنها برگزار شده،از برنامه ریزی ها برای برگزاری این آزمون در سایر استان ها در سال جاری با همکاری سازمان سنجش خبر داد.

کوشش تبار افزود:مرحله سوم آزمون استخدامی شهرداری ها در اواخر تابستان امسال در استان های کرمان،آذربایجان غربی،گلستان،قم،سمنان و شهر کرج در استان البرز قطعا برگزار می شود و در حال پی گیری برای اخذ مجوز برگزاری این آزمون در استان های کردستان ،مرکزی،چهارمحال و بختیاری و دو شهر استان تهران هستیم.

وی گفت : ثبت نام این مرحله از آزمون استخدامی شهرداری ها اواخر خرداد ماه با هماهنگی سازمان سنجش آغاز می شود.

کوشش تبار همچنین به تشکیل اتاق فکرها  و کارگروه های مختلف در معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اشاره کرد وگفت:قطعا حضور و همفکری های مدیران کل و کارشناسان دفاتر امور شهری و شورهای استانداری ها که به طور مستمر با شهرداری ها در ارتباطند،می تواند در بهبود عملکرد اتاق فکرها و اخذ تصمیمات کاربردی توسط آنها تاثیر بسزائی داشته باشد.
همچنین محمد میراحمدی سرپرست دفتر تشکیلات و نیروی انسانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گزارشی از اقدامات این دفتر در سال گذشته بیان کرد و گفت:نتایج آزمون استخدامی در ۱۴ استانی که آزمون در آنها در دی ماه سال گذشته برگزار شد طبق برنامه زمان بندی از اوائل خرداد اعلام می شود.

وی همچنین با اشاره به آمادگی سایر استان ها برای برگزاری این آزمون در سال جاری گفت:سعی می کنیم با همکاری دفاتر امورشهری و شوراهای استانداری ها و سازمان سنجش آزمون در تابستان امسال برگزار شود.

وی با بیان اینکه مراحل مختلف ارتقای شغلی کارکنان شهرداری ها با توجه به اهمیت موضوع در دفتر تشکیلات و نیروی انسانی در حال پی گیری است از ثبت نام بیش از ۱۶۷ هزار نفر از کارکنان شهرداری های کشور در سامانه نظام اداری خدماتی کارکنان شهرداری ها  خبر داد.

برچسب ها استخدام , استخدام شهرداری سال ۹۱ , آگهی های استخدام روز دو شنبه 16 مرداد91 , استخدام روز دو شنبه 16 مرداد91 , استخدام دو شنبه 16 مرداد91 , آگهی استخدام روز دو شنبه 16 مرداد91 , آگهی های استخدام روز دو شنبه 16 /2/1391 , آگهی استخدام روز دو شنبه 16 /2/1391 , استخدام روز دو شنبه 16 /2/1391 , استخدام دو شنبه 16 /2/1391 , استخدام 16 /2/1391 , استخدامی 16 /2/1391 , استخدامی روز دو شنبه 16 مرداد91 , استخدام مرداد91 , فرم استخدامی 16 /2/1391 , آگهی های استخدام دو شنبه 16 مرداد91 , آگهی های استخدام روز دو شنبه 16 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام روز دو شنبه 16 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام دو شنبه 16 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , آگهی استخدام روز دو شنبه 16 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , آگهی های استخدام روز دو شنبه 16 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , آگهی استخدام روز دو شنبه 16 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام روز دو شنبه 16 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام دو شنبه 16 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام 16 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدامی 16 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدامی روز دو شنبه 16 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , فرم استخدامی 16 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , دعوت به همکاری مرداد91 , دعوت به همکاری امروز دو شنبه 16 مرداد 91 , کاریابی اینترنتی , وبسایت کاریابی مرداد 91 , آگهی و اخبار استخدام امروز دو شنبه16 مرداد , آگهی های استخدام دو شنبه 16 مرداد91 آگهی استخدام شرکت مهندسی و بازرگانیآگهی استخدام شرکت مهندسی و بازرگانی , نیازمندیها , نیاز مندیهای امروز دو شنبه 16 مرداد 91 , نیازمندیهای دو شنبه 16 مرداد 91 , سایت استخدامی , بهترین سایت استخدامی , جدیدترین اخبار استخدامی , دو شنبه جدیدترین اخبار استخدام , استخدامی دو شنبه 16 مرداد , آگهی های استخدامی , بازار کار دو شنبه 16 مرداد , دانلود نشریه , شماره 712 , دانلود نشریه بازار کار دو شنبه 16 مرداد 91 , آگهی استخدام گوناگون , سایت نیازمندیها امروز , دو شنبه استخدام همشهری , نیازمندی همشهری , دانلود روزنامه همشهری , استخدام یهای همشهری , بازار کار و استخدام دو شنبه 16 مرداد 91 , بازار کار بازار کار شنیه , نشریه همشهری نیازمندیها , گاهنامه استخدام , استخدامیهای همشهری , آگهی های استخدام دو شنبه 16 مرداد , نیاز مندیهای روزنامه همشهری دو شنبه 16 مرداد , نیاز مندیهای اصفهان , بازار کار اصفهان , اگهی استخدامی اصفهان , وبسایت استخدام اصفهان , آگهی های استخدام روزانه اصفهاناستخدام , آگهی های استخدام روز سه شنبه 17 مرداد91 , استخدام روز سه شنبه 17 مرداد91 , استخدام سه شنبه 17 مرداد91 , آگهی استخدام روز سه شنبه 17 مرداد91 , آگهی های استخدام روز سه شنبه 17 /2/1391 , آگهی استخدام روز سه شنبه 17 /2/1391 , استخدام روز سه شنبه 17 /2/1391 , استخدام سه شنبه 17 /2/1391 , استخدام 17 /2/1391 , استخدامی 17 /2/1391 , استخدامی روز سه شنبه 17 مرداد91 , فرم استخدامی 17 /2/1391 , آگهی های استخدام سه شنبه 17 مرداد91 , آگهی های استخدام روز سه شنبه 17 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام روز سه شنبه 17 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام سه شنبه 17 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , آگهی استخدام روز سه شنبه 17 مرداد91 استخدام شهرداری سال ۹۱ , آگهی های استخدام روز سه شنبه 17 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , آگهی استخدام روز سه شنبه 17 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , استخدام روز سه شنبه 17 /2/1391 استخدام شهرداری سال ۹۱ , ا ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
سایت جاب یاب در بهمن ماه سال 90 تاسیس شد ه است فقط اخبار استخدامی را متشر می کند...و هیچ نوع مسئولیتی در قبال اطلاعات مندرج در سایت نخواهد داشت پشتبانی سایت:09170389940
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات

 • اخبار
 • فرصت هاي شغلي و استخدام
 • مراکز کاریابی و استخدام شهرهای ایران
 • اخبار استخدامی استان ها
 • استخدام براساس سطح تحصیلات
 • استخدام سازمان و ارگان ها
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 13926
 • کل نظرات : 1881
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 5658
 • آی پی امروز : 24
 • آی پی دیروز : 321
 • بازدید امروز : 96
 • باردید دیروز : 2,234
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 38
 • بازدید هفته : 8,198
 • بازدید ماه : 102,665
 • بازدید سال : 1,745,896
 • بازدید کلی : 21,648,123
 • کدهای اختصاصی
  استخدام بازار کار نیازمندیها جاب یاب ای استخدام نیازمندیهای استخدام نیازمندیهای همشری نیازمندیهای خبر جنوب نیازمندیهای خراسان نیازمندیهای استخدام بازار کار امروز